Ceļu uzturētāji likvidē izskalojumus. Vairākās vietās noteikti satiksmes ierobežojumi

Stipro lietavu rezultātā atsevišķās vietās naktī uz 15. oktobri Ogres apkaimē izveidojušies ceļu izskalojumi un applūdušas brauktuves. Šajās vietās ir ieviesti satiksmes ierobežojumi un notiek ceļu sakārtošanas darbi.

Autoceļa V314 Zaube-Taurupe 8. un 10.8. km ir ceļa caurteku izskalojumi, kas ir novērsti, taču, ņemot vērā laikapstākļus, uz šī ceļa ir ieviests masas ierobežojums 10t.

Autoceļā V996 Ogre – Viskāļi vairākās vietās izveidojušies ceļa izskalojumi, tostarp bija klātnes pārrāvums 7. kilometrā, kas nakts laikā ir novērsts un ceļš pašlaik ir izbraucams.

Arī citos lietavu skartajos maršrutos ieviesti lokāli satiksmes ierobežojumi (sašaurināta brauktuve un ieviesti ātruma ierobežojumi līdz 50 km/h.

Lokāli ceļa sašaurinājumi saglabājas uz autoceļiem:

  • V964 TaurupeVecbebri;
  • V920 KokneseMadliena Madlienā.
  • Applūduši ceļu posmi, kur slēgta satiksme:
    • V195 Dauguļi – Rozula no 4.–11. km Limbažu novadā.

Autoceļu uzturētāji veic visus nepieciešamos ārkārtas darbus, lai izskalojumus likvidētu un atjaunotu satiksmi iepriekšējā režīmā.

Gadījumā, ja lietavu dēļ notiek izskalojumi vai citi bojājumi un autoceļiem, lūdzam iedzīvotājus informēt par to va/s “Latvijas Valsts ceļi” pa tālruni 80005555 vai e-pastā sic@lvceli.lv, vaitwitter.com/LVceli