Atklās rekonstruēto Liepājas šosejas posmu

Trešdien, 29. oktobrī va/s “Latvijas Valsts ceļisvinīgi atklās rekonstruēto Liepājas šosejas (A9Rīga (Skulte) – Liepāja posmu no 148. līdz 163. kilometram pie Kalvenes. 15 kilometrus garā posma rekonstrukcijā tika ieguldīti astoņi miljoni eiro. Darbus veica piegādātāju apvienībaSIAAizputes ceļinieks” un SIA “8 CBR“”.

Šosejas posmā ir veikta segas rekonstrukcija, reciklējot veco segu un pievienojot Liepājas metalurga domnas sārņus, arī trīs kārtu asfaltbetona ieklāšana. Remontdarbu gaitā tika rekonstruēts tilts pār Stulbes upi un izbūvētas pieturvietas un paviljoni.

Pasākumā piedalīsies va/s “Latvijas Valsts ceļivaldes priekšsēdētājs Jānis Lange, būvnieki,vietējo pašvaldību pārstāvji un citi.

Pa ceļam no Rīgas uz Liepāju plānots apsekot pabeigtos un esošos būvdarbus uz šosejas RīgaJelgavaLietuvas robeža posmā no Platones līdz Lielvircavas pagriezienam, kur būvdarbus irveicis SIAStrabag“, objekta izmaksas vairāk nekā seši miljoni eiro un posmā no Lielvircavas pagrieziena līdz Elejai un Lietuvas robežai, kur vēl notiek būvdarbi, kuru darbu veicējs ir SIALemminkainen” un kopējās investīcijas ir 5,5 miljoni eiro.

Tāpat plānots iepazīties ar būvdarbu norisi nākamajā Liepājas šosejas posmā, kur notiek ceļa virsējās kārtas rekonstrukcijaautoceļa Rīga (Skulte) – Liepāja posmā no 163. līdz 185.kilometram. Tur būvdarbus veic piegādātāju apvienība SIAAizputes ceļinieks” un SIA “8 CBR“” un rekonstrukcijas izmaksas ir 7,5 miljoni eiro.