Zemgalē atjauno reģionālo autoceļu segumu pie Iecavas un Dobeles

Zemgalē uzsākta asfaltbetona seguma atjaunošana uz reģionālā autoceļa Jelgava–Iecava (P93) 6 kilometru posmā pirms Iecavas (24,80.–30,54. km) un uz autoceļa Jelgava–Dobele–Annenieki (P97) no Gardenes līdz Liepājas šosejai (A9) (37,18.–45,41. km).

Abos posmos būvdarbus plānots pabeigt šā gada septembrī.

Patlaban autoceļa Jelgava–Iecava (P93) remontposmā braukšanas ātruma ierobežojums 70 km/h, darbu vietā – 50 līdz 20 km/h un darbojas viens pagaidu luksofors. Posma izbraukšanai jāplāno 15–20 minūtes.

Būvdarbu ietvaros plānots veikt iesēdumu remontu un ceļa profila labošanu ar karsto asfaltbetonu, un ieklāt jaunu asfaltbetona dilumkārtu. Tāpat tīrīs un atjaunos caurtekas, veiks nepieciešamos remontdarbus tiltam pār Ikstrumu, atjaunos autobusu pieturvietas un ceļa aprīkojumu.

Savukārt uz autoceļa Jelgava–Dobele–Annenieki (P97) satiksmi līdz divos posmos organizē ar satiksmes regulētāju palīdzību, braukšanas ātruma ierobežojums 70 km/h, atsevišķās vietās – 50 km/h un ceļā jāplāno 15–20 minūtes.

Posmā veiks asfaltbetona seguma izlīdzinošo frēzēšanu, iesēdumu remontu un ieklās asfaltbetona dilumkārtu. Atjaunos arī pieturvietas un ceļa aprīkojumu.

Darbus abos posmos veic SIA VLAKON par līgumcenu 2 158 665,01 eiro (ar PVN), būvuzraudzību nodrošina SIA Būvju profesionālā uzraudzība.