Viesītes novadā sāk remontēt tiltu pār Dienvidsusējas upi

No šodienas, 8.maija sākas tilta pār Dienvidsusēju remontdarbi uz vietējās nozīmes ceļa Viesīte – Deši – Sauka – Rite (V820) 19,24. kilometrā. Pirms tilta remontdarbu laikā būs ātruma ierobežojums 70 km/h, bet uz tilta 30 km/h un satiksmi tur organizēs ar vienu luksoforu.

Būvdarbu laikā tiks remontēta viena tilta puse, bet pa otru varēs pārvietoties transports, tamdēļ būs auto gabarītu ierobežojumi. Tiltam tiks izbūvēta jauna hidroizolācija un ieklāts jauns asfalts, kā arī izbūvētas margas.

Visus būvdarbus veic Latvijas – Lietuvas kopuzņēmums SIA Viadukts un to līgumcena ir 235 tūkstoši  eiro (ar PVN), darbi jāpabeidz šoruden.

VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) pārziņā ir 971 tilts. Katru gadu tiltu tehniskai stāvoklis tiek novērtēts, nosakot tiltu funkcionēšanas spējas, to atbilstību satiksmes drošības prasībām, galveno konstrukciju bojājumus un defektus, to ietekmi uz būves nestspēju un satiksmes drošību. Nepieciešamības gadījumā uz tiltiem tiek ieviesti satiksmes ierobežojumi, visbiežāk tie ir masas vai gabarītu ierobežojumi.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, LVC mājaslapā www.lvceli.lv vai aplikācijā Waze.