Valsts autoceļu tīklā turpinās aktīva remontdarbu sezona

Informējam, ka valsts autoceļu tīklā turpinās aktīva remontdarbu sezona uz valsts galvenās, reģionālās un vietējās nozīmes autoceļiem, tāpēc ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Šonedēļ ir uzsākti Rīgas apvedceļa Salaspils–Babīte Rīgas HES tilta remontdarbi. Satiksmi regulē ar luksoforiem, un maksimālais atļautais braukšanas ātrums ir 50 km/h. Šī remontposma šķērsošanai var būt nepieciešamas aptuveni desmit minūtes vai pat vairāk intensīvākās satiksmes stundās. Rīgas HES tiltu ir iespējams apbraukt pa Ķeguma HES tiltu, kā arī caur Rīgu.

Uzsākti darbi arī uz reģionālās nozīmes autoceļa Rīga–Carnikava–Ādaži (P1) posmā no Garciema līdz Carnikavai. Satiksmi šeit regulē ar luksoforiem, un rīta un vakara stundās ir iespējami satiksmes sastrēgumi. Iespēju robežās aicinām remontējamo posmu apbraukt caur Ādažiem.

Latgalē turpinās ievērojami seguma rekonstrukcijas darbi uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova) (A12) aptuveni 24 km kopgarumā no Viļāniem līdz Rēzeknei. Šajā būvobjektā ir seši ar luksoforiem regulējami posmi un, lai to šķērsotu, būs nepieciešama vairāk nekā pusstunda.

Kurzemes pusē remontdarbi turpinās gan Ventspils, gan Liepājas virzienā. Pie Talsiem uz Ventspils šosejas (A10) būvdarbi noris 23 km garumā, un šī posma šķērsošana prasīs lieku pusstundu, savukārt remontposmu Ventspils novadā var šķērsot divdesmit minūtēs. Uz Liepājas šosejas (A9) turpinās rekonstrukcijas darbi posmā no Vecpils pagasta līdz Grobiņai. Šajā būvobjektā ir deviņi ar luksoforiem regulējami posmi, un to izbraukšanai būs nepieciešamas 40 liekas minūtes.

Zemgalē satiksme ir ierobežota aiz Jelgavas uz autoceļa Rīga–Jelgava–Lietuvas robeža (Meitene) (A8) gandrīz 30 km kopgarumā līdz pat Lietuvas robežai. Arī šī posma šķērsošana liks rēķināties ar papildu 40 minūtēm.

Vidzemē uz autoceļa Inčukalns–Valmiera–Igaunijas robeža (Valka) (A3) turpinās remontdarbi Straupes un Vaidavas pagastos. Abu remontposmu šķērsošanai būs nepieciešama pusstunda.