Uz remontdarbu laiku daļēji slēgs Saulkrastu apvedceļa divlīmeņu krustojumu

Saistībā ar remontdarbiem uz Tallinas šosejas (A1) rīt 8. jūlijā līdz darbu pabeigšanai daļēji tiks slēgts Tallinas šosejas (A1) divlīmeņu krustojums ar autoceļu Saulkrasti–Sēja–Ragana (P6). Darbus plānots pabeigt un satiksmi atjaunot līdz 12. jūlijam.

Šajā periodā satiksmei pilnībā tiks slēgta nobrauktuve no Tallinas šosejas (A1) uz reģionālo autoceļu Saulkrasti–Sēja–Ragana (P6) Salacgrīvas virzienā un nobrauktuve no autoceļa Saulkrasti–Sēja–Ragana (P6) uz Tallinas šoseju (A1) Salacgrīvas virzienā.Ir organizēts apbraucamais ceļš caur Saulkrastiem pa līdzās esošo ceļa pārvadu autoceļiem Lilaste–Saulkrasti–Duči (V101) un Saulkrasti–Bīriņi (V39).

Tallinas šosejas (A1) posmā no Lilastes līdz Zvejniekciemam (21,03.-36,29. km) norit seguma atjaunošanas darbi, ko veic SIA Via par līgumsummu 2 218 871 eiro (ar PVN). Posmā ir ieviesti ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h. Trīs  posmi tiek regulēti ar luksoforiem, bet divi organizēti ar priekšrocības ceļazīmēm. Posma izbraukšana var aizņemt pat stundu.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.