Tiltam pār Braslu uz Valmieras šosejas atjauno deformācijas šuves

Tiltam pār Braslu uz Valmieras šosejas (A3) starp Inciemu un Straupi (26,7. km) sāk atjaunot deformācijas šuves. Uz tilta un tā pieejās ir slēgta viena brauktuves josla un satiksme tiek regulēta ar luksoforu.

Tilta šuves atjauno SIA 8 CBR par līgumcenu 421,47 tūkstoši eiro (ar PVN), ko sedz no valsts budžeta. Plānots, ka darbi turpināsies līdz novembrim.

Šajā cenā ietilpst arī tiltu un ceļa pārvada atjaunošanas darbi:

– uz autoceļa Ainaži–Matīši (P15) uz tilta pār Melnupi (9,42. km), kur tiek atjaunota gājēju pārejas vieta; šos darbus tuvākajās dienās pabeigs;

– uz šī paša ceļa uz ceļa pārvada Alojā (41,32. km), kur pārvada klātne tika pārbūvēta līdz sijām un atjaunota pārvada hidroizolācija un segums; šie darbi ir pabeigti;

– uz Valmieras šosejas (A3) uz tilta pār Mellupi (79,4. km), kur tika atjaunotas deformācijas šuves un ieklāts jauns asfalta segums, un arī šie darbi ir pabeigti.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.