Autobraucēju ievērībai: būvdarbi turpinās vairāk nekā 80 valsts ceļu posmos; Siguldas apkārtnē brīvdienās var būt īpaši intensīva satiksme

Vairāk nekā 80 valsts ceļu posmos turpinās remontdarbi un ir spēkā satiksmes ierobežojumi. Savukārt labos laika apstākļos brīvdienās Siguldas apkārtnē var būt īpaši intensīva satiksme, aicinām plānot papildu laiku ceļam, dodoties ceļa.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz galvenajiem autoceļiem

 • Uz Vidzemes šosejas (A2):

– virs Līgatnes caurtekas Augšlīgatnē – luksofors un 10 papildu minūtes ceļā;

– posmā no Raunas līdz Launkalnei divi luksoforu posmi vai satiksmes regulētāji, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un pusstunda ceļā;

– posmā no Launkalnes līdz Smiltenes–Gulbenes (P27) krustojumam divi luksoforu posmi vai satiksmes regulētāji, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un mazāk par pusstundu ceļā;

– posmā no Jaunlaicenes krustojuma līdz Igaunijas robežai divos posmos satiksmi organizē ar luksoforiem vai satiksmes regulētāji. Ceļā jāpavada aptuveni pusstundu.

 • Uz Daugavpils šosejas (A6):

– posmā no Salaspils līdz Ikšķilei noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h un pārmaiņus tiek slēgta viena no divām joslām uz katras no brauktuvēm;

– posmā pie Pļaviņām starp abiem rotācijas apļiem ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, trīs luksoforu posmi un ceļā var paiet 20 minūtes;

– posmā no Līvāniem līdz Stūrišķiem ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

– posmā no Teivāniem līdz Kreipāniem pie Daugavpils četri reversīvas satiksmes posmi, no tiem divi ar luksoforiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h; lai remonta posmu izbrauktu, nepieciešama aptuveni pusstunda;

 • Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme joprojām tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā, ātruma ierobežojums 70 km/h. Šajā ceļa būvdarbu posmā jāplāno papildu laiku, jo sevišķi darbdienu rītos un vakaros ceļā var paiet vairāk par pusstundu.
 • Uz galvenā autoceļa Jēkabpils–Ludza (A12) posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ir trīs ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un 45 minūtes ceļā.
 • Uz galvenā autoceļa Rēzekne–Daugavpils (A13):

– posmā no Kārsavas Rēzeknes virzienā ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h;

– posmā no Rēzeknes līdz Andronovai arī viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz reģionālajiem autoceļiem

 • Lielākā apjoma būvdarbi turpinās uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96):

– posmā no Dorupes līdz krustojumam ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098) ir divi pagaidu luksoforu posmi un divos citos satiksmi regulē priekšrocības zīmes, ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h; ceļā jāpavada 40 minūtes;

– posmā no Auces līdz Grīvaišiem ir līdz diviem luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un ceļā jāpavada stundu.

 • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108)20 kilometru garajā posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un jārēķinās ar to, ka ceļā tur būs jāpavada pusstundu.
 • Uz autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) 20 km garā posmā pie Gulbenes ir divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 50 km/h – ceļā paies aptuveni 40 minūtes.
 • Uz autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37) posmā no rotācijas apļa līdz Aiviekstei ir trīs luksoforu posmi un  ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h; jārēķinās ar pusstundu ceļā.
 • Uz autoceļa Dūči–Limbaži (P53) posmā no krustojumam ar autoceļu Igate–Intes stacija–Ozoliņi (V130) līdz Limbažiem ir trīs luksoforu posmi un paredzamais remontposma izbraukšanas laiks ir nepilna pusstunda.
 • Uz autoceļa Līvāni–Preiļi (P63) posmā no Līvāniem līdz Rožupei ieviests ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h, tādēļ ceļā jāpavada aptuveni pusstundu.
 • Uz autoceļa Jēkabpils–Lietuvas robeža (Nereta) (P75) abpus Biržiem ir četri pagaidu luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Jārēķinās ar pusstundu ceļā.
 • Uz autoceļa Jelgava–Staļģene–Code (P94) posmā no Emburgas līdz Ceļmalniekiem ir trīs luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Ceļā tur paies 40 minūtes. No pagrieziena uz Strēlniekiem līdz Codei – jauns remonta posms!

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.