Satiksmes ministrs atklās atjaunoto ceļa posmu Nīca – Rucava

Ceturtdien, 22. septembrī  plkst. 13.00 Nīcā satiksmes ministrs Uldis Augulis kopā ar būvniekiem, vietējo pašvaldību vadītājiem un VAS Latvijas Valsts ceļi vadību atklās rekonstruēto valsts galvenā autoceļa Liepāja–Lietuvas robeža (Rucava)(A11) posmu.

Pasākumā piedalīsies arī Rucavas un Nīcas novada pašdarbības kolektīvi, kas aicinās iedzīvotājus uz kopēju sadziedāšanos Nīcas parkā. Tāpat Nīcā varēs sastapt arī Rucavas novada iedzīvotājus, kuri savulaik aktīvi iestājās par ceļa rekonstrukciju.

2015. gada vasarā SIA Binders, piesaistot apakšuzņēmējus – SIA Ceļu, tiltu būvnieks un SIA Aizputes ceļinieks, uzsāka būvdarbus šosejas Liepāja–Lietuvas robeža (Rucava) posmā no Nīcas līdz Rucavai (21,85.-45,02. km). Projekta ietvaros rekonstruēts 23 km garš ceļš iepriekš nokalpojušās šosejas vietā līdz pat pagriezienam uz Rucavu. Būvdarbi pabeigti šogad augusta beigās.

Posma rekonstrukcijas izmaksas ir 14,97 miljoni eiro (ieskaitot PVN).

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties pasākumā. Žurnālistiem tiks nodrošināts transports, kas plkst. 9:00 aties no Gogoļa ielas 3, Rīgā. Papildu informācija un pieteikšanās braucienam pa tel. 67028161 vai rakstot uz e-pastu ieva.niedra@lvceli.lv.