Sākušies būvdarbi uz autoceļa Ventspils–Kuldīga, kas ir pēdējais ERAF līdzfinansētais projekts ceļu jomā šajā plānošanas periodā

Sākušies būvdarbi uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām (3,93.-24,26. km). Sākot ar pirmdienu tur notiek sagatavošanās darbi. Jau šonedēļ posmā tiek ieviesti ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h un pieci ar luksoforiem regulēti posmi, jo sāksies vecā asfalta seguma frēzēšanas darbi. Lai izbrauktu remontdarbus būs nepieciešamas aptuveni 45 minūtes.

Ceļa posmā paredzēts pilnībā nomainīt ceļa segas pamata slāņus, bet vietām tos pastiprināt. Segumu veidos divas kārtas asfalta. Posmam uzlabos arī ūdens novades sistēmu un atjaunos sabiedriskā transporta pieturvietas.

Būvdarbus veic SIA Binders par līgumcenu 13,785 miljoni eiro (ar PVN), no kuriem 85 % līdzfinansē ERAF. Šajā plānošanas periodā (2014.-2020.) tas ir pēdējais pa būvdarbiem uz valsts ceļiem noslēgtais līgums ar ERAF līdzfinansējumu. Saskaņā ar līgumu būvdarbiem ir atvēlētas 300 kalendārās dienas, un tie tiks pabeigti nākamgad.