Sākas būvdarbi starp Ulbrokas apli un Rīgas apvedceļu

No šodienas sākas būvdarbi uz valsts reģionālā autoceļa Rīga – Ērgļi (9,54 – 14,25 km) (P4). Ceļa posmā starp Ulbrokas apli un šoseju Rīgas apvedceļš (Baltezers – Saulkalne) (A4) gandrīz piecu km garumā ir paredzēts atjaunot asfalta dilumkārtu. Projekta ietvaros tiks ierīkotas arī 12 ratiņu nobrauktuves sabiedriskā transporta platformām.

Vēršam autovadītāju uzmanību, ka remontdarbu posmā var veidoties palēnināta satiksme, īpaši no rītiem un pievakarē, kad cilvēki dodas uz un no darba. Remontdarbu posmu ir iespējams apbraukt gar Juglas papīrfabriku (a/c P2) vai arī Ulbrokas aplī nogriežoties uz Vālodzēm (a/c P5).

Jau no šodienas satiksmi būvdarbu zonā sāks organizēt ar ceļa zīmēm un luksoforiem, bet sastrēgumu laikā satiksmes regulēšanu nodrošinās būvuzņēmēji. Ātruma ierobežojums līdz apdzīvotai vietai “Līči`” būs 70 km/h, bet atsevišķos posmos līdz 50km/h. Būvdarbus veiks AS “Ceļu pārvalde”, to izmaksas ir 833 716 eiro (ar PVN).

Arī citur uz valsts autoceļiem turpinās būvdarbi. Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.