Notiks ceļu nozares konference Attīstība sākas ar ceļu

Ceturtdien, 7. aprīlī plkst. 11.00, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Mūkusalas ielā 3 notiks ceļu nozares konference Attīstība sākas ar ceļu.

Konferenci atklās satiksmes ministrs Uldis Augulis, tajā uzstāsies VAS Latvijas Valsts ceļi valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, biedrības Latvijas ceļu būvētājs valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš, ekonomists Vjačeslavs Dombrovskis.

Par aktualitātēm Lietuvas ceļu nozarē klāstīs Lietuvas ceļu administrācijas vadītāja vietnieks Zigmantas Perveneckas. VAS Latvijas autoceļu uzturētājs valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs stāstīs par grants ceļu uzturēšanu, par drošību uz ceļiem runās Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis un Latvijas Universitātes profesors sociālajā psiholoģijā Ivars Austers. Savukārt par velosatiksmes aktualitātēm konferences dalībniekus informēs Latvijas Riteņbraucēju apvienības valdes priekšsēdētājs Viesturs Silenieks.

Konferencē uzstāsies arī VAS Latvijas valsts ceļi eksperti un citi transporta un ceļu nozares speciālisti. Konferences norisei varēs sekot arī tiešsaistē portālā Delfi.

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties konferencē. Papildu informācija un pieteikšanās pa telefonu 67028161 vai 29235479.