Autovadītāju ievērībai: uz Jūrmalas, Tallinas, Vidzemes, Daugavpils un Jelgavas šosejām notiek remontdarbi un ieviesti satiksmes ierobežojumi

Turpinās remontdarbu sezona uz valsts autoceļiem un uz daudziem galvenajiem un reģionālajiem ceļiem autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Būvdarbu vietās aicinām autovadītājus ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi.

Remontdarbi notiek uz Jūrmalas, Tallinas, Vidzemes, Daugavpils un Jelgavas šosejām.

Uz Jūrmalas šosejas (A10) satiksme notiek Jūrmalas virziena brauktuvi, katrā no virzieniem tā tiek organizēta pa vienu paplašinātu joslu. Aicinām rūpīgi sekot līdzi ceļazīmēm un norādēm, īpaši tiem kas brauc Imantas, Babītes un Liepājas virzienā!  Divlīmeņu satiksmes mezglā ar Rīgas apvedceļu A5 satiksmes organizācija uz nobrauktuvēm var mainīties katru dienu.

Uz Tallinas šosejas remontdarbi notiek Saulkrastu apvedceļa posmā, jārēķinās, ka satiksme tur ir palēnināta un lai posmu izbraukt var būt nepieciešama pat stunda.

Uz reģionālajiem autoceļiem lielākais remontdarbu posms ir uz autoceļa P108 starp Ventspili un Zīrām. Remontdarbi sākušies arī uz reģionālajiem autoceļiem: Koknese – Ērgļi (P79) un Valka – Vireši (P23). Transportlīdzekļu vadītājiem jārēķinās ar ātruma ierobežojumiem šajos posmos.

Aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, kā arī ievērot visus ierobežojumus un luksoforu signālus būvdarbu posmos. Ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē VAS Latvijas Valsts ceļi mājas lapā www.lvceli.lv.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz galvenajiem autoceļiem:

 • Uz Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļā jau trīs luksoforu posmi un divi posmi ar priekšrocības zīmēm, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Jāņem vērā, ka apvedceļa izbraukšanai var būt nepieciešama stunda.
 • Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei satiksmei ir atvērtas abas brauktuves. Palicis ātruma ierobežojums 70 un būvdarbu vietās arī 50 km/h.
 • Uz Daugavpils šosejas (A6) starp Skrīveriem un Aizkraukli ir viens ar luksoforiem regulēts posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.
 • Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme ir pilnībā pārslēgta uz brauktuvi Jelgavas virzienā pa vienai joslai katrā virzienā.  Ātruma ierobežojums posmā 70 km/h. Remontposma izbraukšanai nepieciešama vismaz pusstunda.
 • Uz Jūrmalas šosejas (A10) satiksmi ir pārslēgta uz Jūrmalas virziena brauktuvi pa vienai platai joslai katrā virzienā. Ātruma ierobežojums posmā 50 km/h, iespējama palēnināta satiksme!
 • Uz Liepājas šosejas (A9) Saldus pilsētas teritorijā divos posmos satiksmi regulē luksofori un ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Būvdarbi atsāksies pirmdien 29. jūnijā.
 • Uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) pārvada pār Daugavpils šoseju (A6) satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar priekšrocības zīmēm, ātruma ierobežojums 50 km/h.
 • Uz autoceļa Jēkabpils – Rēzekne – Ludza – Krievijas robeža (A12) sākušies seguma atjaunošana darbi no Jēkabpils līdz Zilāniem ieskaitot. Posmā noteikts ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Viens luksofora posms. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks 15 min.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz reģionālajiem autoceļiem:

 • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir vairāk nekā 20 km garš remontposms un seši ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h – jārēķinās ar to, ka ceļā tur būs jāpavada stundu.
 • Uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) posmā no dzelzceļa pārbrauktuves Siguldā līdz Jūdažiem viens luksoforu posms un 70, 50 un 30 km/h.
 • Uz autoceļa Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10) posmā no Tīnūžiem līdz Ikšķilei trīs luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.
 • Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Inķēnkalnam satiksmi trijos posmos regulē ar luksoforiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Posma izbraukšanai nepieciešamas aptuveni 23 min.
 • Uz autoceļa Vecumnieki–Nereta–Subate (P73) 15 km garā posmā no Aknīstes Subates virzienā viens luksofora posms un divos posmos satiksmi organizē regulētāji. Ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) posmā no krustojuma ar autoceļu Jelgava–Dobele–Annenieki (P97) līdz krustojumam ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098) septiņi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 20, 70 un 50 km/h, platuma ierobežojums 2,75 m. Posms prasīs 50 minūtes ceļā.
 • Uz autoceļa Ainaži – Matīši (P15) pie Alojas sākusies seguma vienkāršotā un ceļa pārvada deformācijas šuvju atjaunošana. Pārvads ir slēgts. Apbraucamais ceļš organizēts pa autoceļu Limbaži – Aloja (P13) un blakus esošajiem pašvaldības ceļiem.
 • Uz autoceļa Talsi – Dundaga – Mazirbe (P125) pie Pūņas sākušies seguma atjaunošanas darbi. Noteikti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Asfaltēšanas laikā satiksmi organizē satiksmes regulētājs. Aptuvenais šķērsošanas laiks 25 min.
 • Remontdarbu laikā uz autoceļiem Garkalne – Alauksts (P3) un Ādaži – Garkalne (V46) uz pēdējā ir trīs luksofora posmi un platuma ierobežojums 3,5 m. Posma izbraukšanai nepieciešamas 15 min.
 • Uz autoceļa Valka – Vireši (P23) posmā no Gaujienas līdz Vidzemes šosejai (A2) noteikti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Posma šķērsošana aizņem aptuveni 15 min.
 • Uz autoceļa Jelgava – Tērvete – Lietuvas robeža (P95) no Tērvetes līdz Lietuvas robežai viens luksofora posms un ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Jārēķinās ar 30 min. ceļā ilgāk.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs

Satiksmes informācijas centrs   Satiksmes organizācijas pārvalde   Valsts akciju sabiedrība “Latvijas Valsts ceļi”     Mob.+371-65071241 Tel.  +371-80005555 www.lvceli.lv   Torņa 7/9, Rīga LV-1050