Autovadītāju ievērībai: jārēķinās ar intensīvu satiksmi ceļā uz LMT Summer Sound Liepājā

Sakarā ar mūzikas festivālu LMT Summer Sound Liepājā šajā nedēļas nogalē būs intensīvāka satiksme uz Liepājas šosejas (A9), Liepājā un tās apkārtnē, kā arī Pierīgā. Remontdarbi uz Liepājas šosejas (A9) nenotiek, bet, braucot uz Liepāju no Ventspils puses (P111), ir jārēķinās ar papildu laiku ceļā, jo darbi notiek posmā no Lečiem līdz Užavai, kur ir divi luksoforu posmi.

Aicinām autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem pasākuma norises vietas tuvumā, jo ir paredzama liela kājāmgājēju plūsma.

No šodienas, 29. jūlija, satiksmei ir slēgts 300 m garš remontposms Skaistkalnē pie Lietuvas robežas autoceļā Ķekava–Skaistkalne (P89). Paredzams, ka posms būs slēgts uz laiku līdz diviem mēnešiem. Satiksme tiek novirzīta pa apbraucamajiem ceļiem. Aicinām sekot līdzi norādēm vai izvēlēties citu maršrutu.

Sākti remontdarbi arī uz tilta pār Gauju Siguldā (P8), to laikā satiksme pa vienu joslu tiek organizēta ar luksoforiem. Lai izvairītos no iespējamiem sastrēgumiem, nokļūšanai otrpus Gaujai aicinām izmantot tiltus Murjāņos un Cēsīs.

Uzsākti seguma atjaunošanas darbi uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) Līčos. Aicinām autovadītājus rēķināties ar papildu laiku ceļā rīta un vakara stundās vai arī izmantot līdzās esošos autoceļus Juglas papīrfabrikas ciemats–Upesciems (P2) vai Ulbroka–Ogre (P5).

Vidzemē uz Valmieras šosejas (A3) posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam ir četri luksoforu posmi un autovadītājiem jārēķinās ar papildu stundu ceļā.

Papildu stunda ceļā būs nepieciešama autovadītājiem, lai šķērsotu 25 kilometrus garo remonta posmu ar astoņiem luksoforu posmiem uz Vecpiebalgas ceļa (P30).

Zemgalē ievērojamākie būvdarbi notiek  autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava (P85)  posmā no Ķeguma Jaunjelgavas virzienā, tur jārēķinās ar papildu pusstundu ceļā. Nobeigumam tuvojas būvdarbi abpus Vallei ceļā uz Neretu (P73), bet satiksmes ierobežojumi tur vēl ir paredzami.

 Būvdarbi turpinās uz Bauskas šosejas (A7) posmā no Bauskas līdz Grenctālei, kur papildus būs nepieciešamas 10 minūtes ceļā.

Latgalē lielākie būvdarbi turpinās četros posmos uz ceļa Rēzekne–Daugavpils (A13). Luksoforu posmi ir pie Rēzeknes Kārsavas virzienā. Pārējos remontposmos līdz pat Lietuvas robežai satiksmi regulē ceļa zīmes bez luksoforiem. Pie Rēzeknes jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem arī Rēzeknes apvedceļā (A15). Savukārt Krāslavas novadā notiek remontdarbi Daugavpils šosejas turpinājumā (A6). Vienā posmā satiksmi tur organizē satiksmes regulētāji.

Informācija par būvdarbiem valsts autoceļu tīklā ir pieejama, VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv  kā arī pa diennakts bezmaksas informatīvo telefonu 80005555 un aplikācijā Waze.