Autobraucēju ievērībai: šorīt braukšanas apstākļi apmierinoši

VAS Latvijas Valsts ceļi informē, ka šorīt braukšanas apstākļi pa valsts autoceļiem ir apmierinoši. Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienā, sākot no rietumu rajoniem, vietām gaidāms stiprs lietus, slapjš sniegs un krusa.

Atgādinām, ka pavasarī, kad grunts nevienmērīgi atkūst un pārmitrinās, ceļu izturība samazinās. Tas īpaši negatīvi ietekmē lauku ceļus. Lai novērstu šo ceļu sabrukumu, lielā daļā valsts vietējo un uz dažiem reģionālajiem autoceļiem, tiek ieviesti pagaidu satiksmes ierobežojumi kravas autotransportam. Tiek ierobežota transportlīdzekļu kopējā faktiskā masa (lielākoties 10 tonnas), un uzstādītas attiecīgās ceļa zīmes.

Valsts autoceļu saraksts ar ceļu posmiem, kuros jau ieviesti masas ierobežojumi, kā arī ceļu posmi, kuros šos ierobežojumus plānots ieviest tuvākajā laikā, ir pieejams: http://lvceli.lv/informacija-un-dati/#masas-ierobezojumi.

Plašāka informācija par braukšanas apstākļiem un satiksmes ierobežojumiem valsts autoceļu tīklā www.lvceli.lv, twitter.com/LVceli un Facebook lapā, kā arī zvanot Satiksmes informācijas centram pa diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Informāciju sagatavoja:

VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un

Satiksmes informācijas centrs.