Autobraucēju ievērībai: nokrišņiem mijoties ar salu, ceļi turpina apledot

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognoze liecina, ka šovakar visā valsts teritorijā ir gaidāmi nokrišņi lietus un slapja sniega veidā, savukārt gaisa temperatūra pieturēsies zem nulles grādiem. Šādos laika apstākļos ceļi apledo, tāpēc aicinām autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem un izvēlēties laika apstākļiem un ceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Meteorologi prognozē, ka naktī uz piektdienu valsts lielākajā daļā temperatūra noslīdēs līdz – 2 grādiem, savukārt Kurzemē tā būs no 0 līdz +3 grādiem. Piektdien dienā lielākajā valsts teritorijā gaidāms atkusnis.

Līdz ar to visā valsts teritorijā tuvākajās dienās iespējami apgrūtināti braukšanas apstākļi. Aicinām autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem un pievērst uzmanību tam, ka ceļa stāvoklis var mainīties ļoti ātri un krasi mainīgos laika apstākļos iespējama atkala jeb tā dēvētais melnais ledus.

Autobraucējus aicinām informēt par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem pa diennakts tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma Twitter un Facebook kontos. Šī informācija tiek operatīvi nodota autoceļu uzturētājiem.