Autobraucēju ievērībai: būvdarbi turpinās uz 117 valsts ceļu posmiem; remontdarbu posmā pie Rēzeknes ceļā var paiet stunda

Ceļu remontdarbi notiek jau 117 valsts autoceļu posmos, tāpēc aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un savlaicīgi plānot savus braucienus.

Uz autoceļa Jēkabpils–Ludza (A12) posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ar luksoforiem regulētu posmu skaits ir pieaudzis līdz pieciem, un, lai tos izbrauktu, var būt nepieciešama stunda.

Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme tiek organizēta pa vienu, Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā, ātruma ierobežojums 70 km/h. Arī šajā ceļa remonta posmā jāplāno papildu laiku, jo sevišķi darbdienu rītos un vakaros ceļā var paiet vairāk par pusstundu.

Būvdarbi turpinās arī uz Daugavpils šosejas (A6) posmā no Salaspils līdz Ikšķilei, darbu zonā noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h un ir slēgta viena no brauktuves divām joslām Rīgas virzienā.

Uz reģionālajiem autoceļiem visvairāk pagaidu luksoforu ir uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) posmā no ceļa sākuma līdz pat Penkulei – tur ir astoņi pagaidu luksofori, un, lai izbrauktu visus remontdarbus, var būt nepieciešams vairāk par stundu. Savukārt uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) 20 kilometru garajā posmā, sākot no Ventspils Kuldīgas virzienā, ir četri luksoforu posmi un jārēķinās ar 50 minūtēm ceļā.

Aicinām autovadītājus ievērot satiksmes organizāciju un luksoforu signālus būvdarbu posmos. Ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē VAS Latvijas Valsts ceļi mājas lapā www.lvceli.lv

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz galvenajiem autoceļiem:

 • Uz Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļā trīs posmi ar priekšrocības zīmēm, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.
 • Uz Daugavpils šosejas (A6) uz Rīgas virziena brauktuves posmā no Ikšķiles līdz Salaspilij satiksmei pārmaiņus tiks slēgta viena no divām braukšanas joslām.
 • Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme notiek pa brauktuvi Jelgavas virzienā pa vienai joslai katrā virzienā.  Ātruma ierobežojums posmā 70 km/h. Remontposma izbraukšanai var būt nepieciešams vairāk par pusstundu.
 • Uz Rēzeknes apvedceļa (A12) posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pieci luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h – ceļā tur paies stunda.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz reģionālajiem autoceļiem:

 • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir vairāk nekā 20 km garš remontposms un četri ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h – jārēķinās ar to, ka ceļā tur būs jāpavada 50 minūtes.
 • Uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) posmā no Dorupes līdz Penkulei ir astoņi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70, 50 un 20 km/h, platuma ierobežojums 2,75 m. Šis posms prasīs vairāk nekā stundu ceļā.
 • Uz autoceļa Kocēni–Limbaži–Tūja (P11) posmā no pagrieziena uz Jelgavkrastiem līdz Tallinas šosejai (A1) ir viens luksoforu posms, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un nepilna pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Smiltene–Velēna–Gulbene (P27) no Vidzemes šosejas (A2) līdz Vārniņām ir trīs luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37) posmā no Aiviekstes līdz Bērzaunei ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un vienā posmā satiksme tiek regulēta ar priekšrocības zīmēm. Ceļā var paiet vairāk nekā pusstunda.
 • Uz autoceļa Litene–Alūksne (P43) posmā no Jaunannas līdz Alūksnei viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62) posmā no Mētrienas līdz Madonai vienā posmā satiksmes regulētāji un ātruma ierobežojums 50 km/h. Ceļā paies 40 minūtes.
 • Uz autoceļa Svente–Lietuvas robeža (Subate) posmā no Ilūkstes līdz Eglainei divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Posms prasa vairāk nekā pusstundu ceļā.
 • Uz autoceļa Vecumnieki–Nereta–Subate (P73) no Aknīstes 15 km posmā Subates virzienā divi luksoforu posmi un vienā satiksme tiek organizēta ar regulētājiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h – pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Jelgava–Staļģene–Code (P94) posmā no Emburgas līdz Ceļmalniekiem divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Nepilna pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Tukums–Auce–Lietuvas robeža (Vītiņi) (P104) posmā no Tumes līdz Vaskiem ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Ludza–Briģi–Zilupe (P136) posmā no Blaideļiem līdz Zilupei viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, pusstunda ceļā.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs

Satiksmes informācijas centrs

 

 

Satiksmes organizācijas pārvalde

 

Valsts akciju sabiedrība

“Latvijas Valsts ceļi”

 

 

 

Mob.+371-65071241

Tel.  +371-80005555

www.lvceli.lv

 

Torņa 7/9, Rīga

LV-1050