1. septembrī atjaunos satiksmi posmā no Tīnūžiem līdz Ogrei

Piektdien, 1. septembrī, būvnieki plāno atjaunot satiksmi uz valsts reģionālā autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) posmā no Tīnūžiem līdz Ogrei (20,54.-25,00. km), to turpinās regulēt trīs pagaidu luksoforu posmi.

Satiksme šajā ceļa posmā tika slēgta pirms gandrīz trim mēnešiem, jo būvnieki (AS Ceļu pārvalde), veicot būvdarbus, nebija ievērojuši tehnoloģiju, kā rezultātā, lai netiktu apdraudēta satiksmes dalībnieku drošība, VAS Latvijas Valsts ceļi kā pasūtītājs bija spiesta slēgt pārbūves posmu uz ceļa pamatos esošā purva izstrādes laiku. Ņemot vērā to, ka ceļš satiksmei tika slēgts tehnoloģisku pārkāpumu dēļ, būvuzņēmējam jākompensē visi izdevumi, kas radušies slēgtā autoceļa posma dēļ, tajā skaitā apvedceļu uzturēšanu un sabiedriskā transporta pārvadātāju papildu izdevumus, kas saistīti ar satiksmes slēgšanu.

Būvniecības darbi autoceļa Ulbroka – Ogre (P5) posmā no Tīnūžiem līdz Ogrei turpinās, tos plānots pabeigt novembrī. Būvdarbu ietvaros tiek pārbūvēta ceļa sega un tiks ieklātas divas jaunas asfalta kārtas, atjaunos ūdens novades sistēmu un transporta pieturvietas. Ar smilti tiek nomainīti 50 000 kubikmetru pamatos esošās kūdras.  Līdzās autoceļam no pagrieziena uz Dubkalnu ezeru līdz Ogrei tiks izbūvēts apgaismots veloceļš. Projekta izmaksas ir 4,55 miljoni eiro (ar PVN), un tos līdzfinansē ERAF.