Uz Vidzemes šosejas vietām īslaicīgi satiksmes ierobežojumi

Līdz 15. jūlijam vairākās vietās uz Vidzemes šosejas (A2) tiek uzstādīts viedais satiksmes vadības aprīkojums. Darbi pārsvarā notiek uz ceļa nomales, līdz 100 m garos posmos, kur drošības nolūkos tiek sašaurināta brauktuve un samazināts atļautais braukšanas ātrums līdz 70 un 50 km/h.

Intensīvākie darbi un satiksmes ierobežojumi ir ceļa posmā līdz “Sēnītei”, atsevišķās vietās ierobežojumi paredzēti arī citviet uz Vidzemes šosejas.

Aicinām satiksmes dalībniekus būt uzmanīgiem un ievērot noteiktos satiksmes ierobežojumus, lai neapdraudētu savu un citu satiksmes dalībnieku, kā arī strādnieku drošību.

Ceļa aprīkojums tiek uzstādīts projekta SMART E263/E77 ietvaros. Vairāk informācijas par projektu šeit: https://test.lvceli.lv/celu-tikls/projekti/areja-finansejuma-projekti/smart-e263-e77-viedais-tallinas-tartu-luhamma-riga-koridors-e263-e77/.

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.