No Jelgavas līdz Ānes un Teteles ciemiem ierīkos gājēju un velosipēdistu infrastruktūru

Jelgavas novadā gar reģionālo autoceļu Jelgava–Iecava (P93) no Jelgavas līdz Ānes un Teteles ciemiem (3,2. km–5,2. km) izbūvē jaunu gājēju un velosipēdistu infrastruktūru. Būvdarbus plānots pabeigt šā gada novembrī. Būvdarbu vietā satiksmi organizē ar vadstatņiem un ceļazīmēm, braukšanas ātruma ierobežojumi  50 un 70 km/h. Nepieciešamības gadījumā tiks piesaistīti arī satiksmes regulētāji.

Divus kilometrus garā gājēju un velosipēdistu infrastruktūras posmā izbūvēs 2,50 m platu ietvi ar asfaltbetona segumu un visā garumā ierīkos jaunu apgaismojumu. Papildus pārbūvēs esošo autobusu pieturu un izveidos grāvi, lai nodrošinātu ūdens atvadi.

Darbus veic SIA Ceļu būvniecības sabiedrība Igate par līgumcenu 941 768, 54 eiro (ar PVN), kas tiek finansēta no valsts budžeta līdzekļiem. Projekta autors ir SIA Firma L4, būvuzraudzību veic PA BPU&Ingway .

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs