Drustos un Mārsnēnos atklās ceļu posmus, kur grants segums ar dubulto virsmas apstrādi nomainīts uz melno segumu

Piektdien, 10. septembrī, Cēsu novada Mārsnēnos un Smiltenes novada Drustos svinīgi atklās divus autoceļu posmus, kas  atjaunoti par līdzekļiem, kas piešķirti valsts ceļu tīkla sakārtošanai administratīvi teritoriālās reformas ietvaros (ATR).

Melno segumu, kas veidots pēc divkārtu virsmas apstrādes tehnoloģijas, ieguvis vietējā autoceļa Liepa–Smiltene (V323) posms no Liepas līdz Lisai (5,03.–20,91. km) un reģionālā autoceļa Rauna (Vidzemes šoseja)–Drusti–Jaunpiebalga (P29) posms no Raunas līdz Drustiem (0,05.–15,91. km).

Pulksten 12.00 lente tiks svinīgi pārgriezta Mārsnēnos, autoceļu Liepa–Smiltene (V323) un Rauna–Mārsnēni–Ķerves (V183) krustojumā, savukārt plkst. 13.20 svinīgais brīdis būs uz autoceļa P29 pirms Drustiem.

Pasākumā piedalīsies VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC) valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lazdovskis, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomnieks Madars Lasmanis, Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Butāns, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš, būvnieku SIA 8 CBR un SIA Limbažu ceļi pārstāvji un citi pašvaldību un LVC speciālisti.

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties pasākumā. Nepieciešamības gadījumā no Rīgas un atpakaļ tiks nodrošināts transports.

Vairāk informācijas un pieteikšanās: elina.pankovska@lvceli.lv; 67028140.