Uz remontdarbu laiku slēgti četri valsts tilti, satiksme novirzīta pa apbraucamajiem ceļiem

Valsts autoceļu tīklā būvdarbi notiek 20 posmos, no tiem seši posmi ir uz valsts galvenajiem autoceļiem. Darbi notiek uz deviņiem tiltiem, no tiem četri ir slēgti satiksmei.

Ilgāks laiks ceļā būvdarbu dēļ jāplāno braucot cauri Lielvārdei, kur uz Daugavpils šosejas notiek plaši būvdarbi un ieviesti trīs reversās kustības posmi.

Lielākie ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem:

  • uz Vidzemes šosejas (A2) no Sēnītes līdz Siguldai satiksme pa labās puses brauktuvi, ātruma ierobežojums 70 un lokāli 50 km/h, viens luksoforu posms. Paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks 20 minūtes;
  • uz Daugavpils šosejas (A6) Lielvārdē trijos posmos satiksmi regulē ar luksoforu, ātruma ierobežojums 50 km/h, posma šķērsošanai jāplāno gandrīz 30 minūtes;
  • uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) (A13) no Grebņevas līdz Krāslavai ātruma ierobežojums 70 un lokāli 50 km/h, viens luksoforu posms. Paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks 30 minūtes.

Četri tilti uz būvdarbu laiku ir slēgti satiksmei:

  • tilts pār Stendi uz autoceļa Talsi–Remeši (V1406) Pastendē, apbraucamais ceļš pa Ventspils šoseju (A10) un autoceļu Talsi–Stende–Kuldīga (P120). Jāplāno papildu laiks līdz pusstundai;
  • tilts pār Gauju pie Rāmniekiem uz autoceļa Dukuri-Rāmnieki (V330) (turpinās būvdarbu tehnoloģiskais pārtraukums), apbraukšana pa valsts autoceļiem un pašvaldības ielām; gājēju pārvietošanās notiek pa līdzās esošo gājēju tiltu;
  • tilts pār Gauju un tilts pār Gaujas atteku (izņemot piekļūšanai īpašumiem starp tiltiem) Valkas novadā uz reģionālā autoceļa Valka–Vireši (P23). Slēgto posmu iespējams apbraukt pa reģionālo autoceļu Smiltene–Valka (P24) un Lipši–Spicrāmis (V267), ceļā jāplāno 25 minūtes.

Plānojot braucienus, aicinām ieskatīties remontdarbu kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv, kur atzīmēti visi aktuālie satiksmes ierobežojumi uz valsts autoceļiem.

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.