Autobraucēju ievērībai: starp Ventspili un Kuldīgu ceļa remonts 20 kilometru garumā, uz Jelgavas šosejas ātruma ierobežojums

Valsts ceļu tīklā rit būvdarbu sezona un vairāku autoceļu posmos jau ir ieviesti satiksmes ierobežojumi. Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir vairāk nekā 20 km garš remontposms un seši ar luksoforiem regulēti posmi – jārēķinās ar to, ka ceļā šajā posmā būs jāpavada gandrīz pusotru stundu. Uz Jelgavas šosejas ir jārēķinās ar ātruma ierobežojumu, savukārt uz Rīgas apvedceļa remontdarbi notiek uz tilta pār Lielo Juglu (A4) un uz Rīgas HES tilta (A5), uz abiem satiksmi nepieciešamības gadījumā organizē regulētāji, bet uz HES tilta – ar luksoforiem.

Patlaban lielākie satiksmes ierobežojumi uz galvenajiem autoceļiem:

 • Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei.Ātruma ierobežojums visā posmā 70 km/h. Satiksmei ir slēgts Sēnītes rotācijas aplis un uz šosejas ir izveidotas apgriešanās vietas. Lai nokļūtu Valmierā, braucot no Rīgas, ir jāizmanto nogriešanās vieta Valmieras virzienā pirms rotācijas apļa.
 • Uz Jelgavas šosejas (A8) kreisās brauktuves (Rīgas virzienā) posmā no tilta pār Misu līdz Jaunolainei, uzsākot būvniecības sagatavošanas darbus, satiksme vietām var būt sašaurināta pa vienu brauktuves joslu. Ātruma ierobežojums 70 km/h.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz reģionālajiem autoceļiem:

 • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir ierīkoti seši pagaidu luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Šī remontposma izbraukšanai ir nepieciešama stunda un 20 minūtes.
 • Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4), kur notiek krustojuma ar autoceļu Juglas papīrfabrikas ciemats–Ulbroka (V36) pārbūve. Satiksmi regulē luksofors, ātruma ierobežojums 50 km/h.
 • Uz autoceļa Dagda–Aglona (P60) posmā no Biržkalna ezera līdz Aglonai. Ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.
 • Uz autoceļa Ploski–Zilupe–Šķaune–Ezernieki (P52) divos atsevišķos posmos, iebraucot Zilupē no autoceļa Ludza–Krievijas robeža (Terehova) (A12). Ātruma ierobežojums 50 km/h.

Satiksmes ierobežojumi uz tiltiem:

 • Uz Rīgas apvedceļa Baltezers–Saulkalne (A4) uz tilta pār Lielo Juglu laikā no plkst. 7:00 līdz plkst. 19:00 satiksme var tikt organizēta pa vienu joslu ar satiksmes regulētājiem. Ātruma ierobežojums uz tilta 30 km/h.
 • Uz Rīgas apvedceļa Salaspils–Babīte (A5) uz Rīgas HES tilta. Satiksme tiek organizēta pa brauktuves vienu joslu ar luksoforu palīdzību ar braukšanas ātruma ierobežojumu 30 km/h. Sastrēgumu gadījumā tiks izmantoti satiksmes regulētāji.
 • Uz Rēzeknes apvedceļa (A15) uz ceļa pārvada pār dzelzceļu. Satiksme organizēta pa vienu joslu ar luksoforiem. Ātruma ierobežojums 50 km/h.
 • Uz autoceļa Smiltene–Velēna–Gulbene (P27)uz tilta pār Gauju Gulbenes novadā. Tilts ir satiksmei slēgts, satiksme ir novirzīta pa pagaidu tiltu ar luksoforiem pa vienu joslu. Ātruma ierobežojums 30 km/h.
 • Uz autoceļa Madona–Varakļāni (P84) uz tilta pār Kuju Madonas novadā. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu, ātruma ierobežojums līdz 30 km/h.
 • Uz autoceļa Jelgava–Kalnciems (P99) uz tilta pār Klīves kanālu Jelgavas novadā. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu. Ātruma ierobežojums 30 km/h.
 • Uz autoceļa Ropaži–Raunas (V74) uz tilta pārTumšupi. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu. Ātruma ierobežojums 30km/h, masas ierobežojums 10 t.
 • Uz autoceļa Austrumi–Vecate–Rimeikas (V169uz tilta pār Salacu. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu, ātruma ierobežojums 30 km/h.
 • Uz autoceļa Smiltene–Rauna (V234)uz tilta pār Cērteni. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu, ātruma ierobežojums 30 km/h.
 • Uz autoceļa Trušļi–Mārciena (V895) uz tilta pār Aronu Madonas novadā. Tur sākta apbraucamā ceļa un tilta izbūve.
 • Uz autoceļa Cebēni–Lēdmane (V973) uz tilta pār Lobi. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu, ātruma ierobežojums 30km/h, masas ierobežojums 10 t.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.