Uz Vidzemes šosejas pie Apes apgāzusies kravas mašīna bloķējusi satiksmi

Uz Vidzemes šosejas pie Apes (169.km) naktī apgāzusies kravas automašīna, kas bloķējusi satiksmi smagajam transportam, vieglā transporta satiksme ir apgrūtināta. Aicinām autobraucējus rēķināties ar papildu laiku ceļā un izmantot apbraucamo ceļu caur Lejasciemu pa reģionālajiem autoceļiem Alūksne – Ape (P39), Sinole – Silakrogs (P34) un Smiltene – Gulbene (P27).

Atgādinām, ka šorīt uz plkst. 06.30 apledojuma dēļ ziemeļu daļā apgrūtināti braukšanas apstākļi. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Uz ceļiem strādāja 33 ziemas tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir sekojošos posmos:

  • Vidzemes šoseja  (A2) visā posmā;
  • Valmieras šoseja (A3) visā posmā.

Uz reģionālajiem autoceļiem apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana  Alūksnes, Balvu, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Valkas un Valmieras apkaimēs.

Aicinām autovadītājus būt piesardzīgiem un izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, un ieplānot papildu laiku ceļam.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook.