Uz Ventspils šosejas pie Pūres pabeigti remontdarbi

Pabeigti ceļa remontdarbi uz Ventspils šosejas (A10) pie Pūres (79,50.-85,77.km). Tur noņemti visi ātruma ierobežojumi. Ceļam vēl tiks uzklāts horizontālais marķējums.

Būvdarbi pie Pūres tika sākti šopavasar, to ietvaros tika nofrēzēts vecais asfalta segums, demontētas betona apmales, noņemta liekā grunts un atjaunots asfalts.

Būvdarbus veica SIA Saldus ceļinieks, to izmaksas ir 1,27 miljoni eiro (ar PVN).

Uz Ventspils šosejas vēl turpinās būvdarbi pie Tukuma posmā no 57,76. līdz 68,60. kilometram, ietverot rotācijas apļa izbūvi krustojumā ar reģionālās nozīmes ceļu Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98) un tilta pār Vašlejas upi pārbūvi. Šos būvdarbus veic piegādātāju apvienība Strabag & A.C.B. un šī posma darbu līgumcena ir nepilni 10 miljoni eiro (ar PVN).

Tāpat notiek darbi vēl divos objektos uz Ventspils šosejas – posmā no Jūrmalas šosejas (pagrieziens uz Priedaini) līdz Varkaļiem (20,06.-23,84.km) un posmā no tilta pār Lielupi (36,49.-38,57.km) līdz pagriezienam uz Jūrmalas centru pie “Circle K”  benzīntanka. Šajos posmos darbus veic AS A.C.B. (ar apakšuzņēmējiem SIA Tilts un AS LNK Industries) un būvdarbu izmaksas ir 11 miljoni eiro (ar PVN).