Uz reģionālā ceļa Pūri–Auce–Grīvaiši četri būvdarbu posmi

Uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) vēl divos posmos sākušies būvdarbi – no Auces līdz Jaunaucei (47,775.-60,166. km) un no Jaunauces līdz šī ceļa galam Grīvaišos (60,166.-77,860. km). Tur noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un sagaidāmi divi ar luksoforiem regulēti posmi. Abi posmi kopā ir izbraucami stundas laikā.

Posmā līdz Jaunaucei būvdarbu ietvaros plānots iesēdumu remonts un profila labošana jau esošajos asfalta seguma posmos, kā arī virsmas apstrāde, savukārt ceļa grants posmos notiks seguma atjaunošana. Darbus līdz Jaunaucei plāno pabeigt nākamgad. Nākamajā posmā no Jaunauces līdz Grīvaišiem atjaunos esošo grants segumu, un šos darbus plāno pabeigt vēl šogad. Abos posmos sakārtos ūdens novades sistēmu.

Būvdarbus veic SIA Saldus ceļinieks par līgumcenu 1,69 miljoni eiro (ar PVN), ko sedz no valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros.

Kā jau ziņots, uz autoceļa P96 turpinās būvdarbi vēl divos citos posmos Jelgavai tuvākajā ceļa sākuma galā. No Dorupes līdz krustojumam ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098) (0,00.-11,97. km) SIA Saldus ceļinieks veic segas pārbūves darbus, kas arī tiks pabeigti nākamgad, bet no minētā krustojuma līdz Penkulei (11,94.-26,58. km) turpinās seguma atjaunošanas darbi, ko pēc izlīdzinošās asfalta kārtas selektīvas ieklāšanas tiks veikta virsmas apstrāde. Šos darbus veic SIA Ceļu būves sabiedrība Igate, un tiem jābūt pabeigtiem līdz oktobrim.

Seguma atjaunošanas darbi šonedēļ sākušies arī uz autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava (P85) posmā no Daugmales līdz Līčupēm (8,85.-14,30. km) Ķekavas novadā. Posmā ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Būvdarbi paredz iesēdumu remontu un izlīdzinošās asfalta kārtas ieklāšanu.

Tur uz ceļa strādā AS A.C.B. par līgumcenu 719 tūkstoši eiro (ar PVN), ko sedz no valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros. Šos darbus plāno pabeigt oktobrī.