Uz ceļa Kocēni-Limbaži-Tūja sākas remontdarbi

Šonedēļ sākušies autoceļa pārbūves darbi uz valsts reģionālā autoceļa Kocēni–Limbaži –Tūja (P11) gandrīz astoņu km garumā (19,22. – 22,70.km). Būvdarbus veiks SBF SIA Binders, līguma summa ir 7 208 184  eiro (ar PVN). Ceļa pārbūve tiek līdzfinansēta no ERAF.

Šajā posmā ir paredzēts veikt ceļa segas rekonstrukciju – salizturīgās kārtas izbūvi, šķembu kārtas un divu asfalta kārtu izbūvi, uzstādīt ceļa zīmes un barjeras, kā arī pārbūvēt caurtekas. Tāpat projekta ietvaros tiks atjaunotas sabiedriskā transporta pieturvietas un pilnībā pārbūvēts tilts pār upi Iesala. Iecerēts, ka visa ceļa rekonstrukcija tiks pabeigta nākamā gada rudenī.

Jau šonedēļ uz šosejas uzstādītas brīdinājuma zīmes un sākti ceļa segas rekonstrukcijas uzsākšanai nepieciešamie priekšdarbi – uzmērīšana un ceļa trases nospraušana, augu zemes noņemšana, krūmu zāģēšana un vecā asfalta demontāža. Dienas laikā satiksmi organizēs ar diviem luksoforiem un ceļa posmā ir paredzēti ātruma ierobežojumi 50km/h vai 70 km/h stundā.

Arī citur uz valsts autoceļiem turpinās būvdarbi. Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv , kā arī aplikācijā Waze.