Tallinas šosejas un Dūču ceļa krustojumā aizliegti trīs no četriem kreisajiem pagriezieniem

Uzlabojot satiksmes drošību, Tallinas šosejas (A1) un reģionālā autoceļa Dūči–Limbaži (P53) krustojumā veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas. Turpmāk krustojumā būs aizliegti trīs no četriem esošajiem kreisajiem pagriezieniem. Vienīgais kreisais pagrieziens, kas paliks, ir no reģionālā autoceļa Dūči–Limbaži (P53) uz Rīgu.

Savukārt  reģionālā autoceļa posms no Tallinas šosejas (A1) līdz Skultes ostai tiks slēgts virzienā no ostas uz Tallinas šoseju.

Lai nodrošinātu kravu piegādi uz Skultes ostu, saglabāta iespēja nogriezties pa labi no Tallinas šosejas (A1) virzienā no Ainažiem uz Rīgu. Savukārt piekļuve Skulte ostai, braucot no Limbažiem, tiks nodrošināta caur satiksmes mezglu uz Tallinas šosejas labo nobrauktuvi, ceļu turpinot pa Skultes pievedceļu (V133) un autoceļu Straupe–Lēdurga–Vidriži–Skulte (V128), pie Skultes tirgus nogriežoties pa kreisi. Atpakaļ no Skultes ostas jādodas pa šādu pašu maršrutu.

Projekta ietvaros Dūču krustojumā nomainītas ceļazīmes un norādes un uzstādītas jaunajai satiksmes organizācijai nepieciešamās ceļazīmes. Tuvākajās dienās vēl tiks uzklāts ceļa horizontālais apzīmējums, kas atbilst jaunai satiksmes organizācijai. Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem un  sekot līdzi ceļazīmēm.

Satiksmes organizācijas izmaiņas veiktas Tallinas šosejas posmā no Zvejniekciema līdz Duntei (36,29.–48.11.km) seguma atjaunošanas ietvaros, kura laikā veikta izlīdzinošā frēzēšana, ieklāta asfaltbetona kārta, papildinātas nomales, izbūvētas ribjoslas un uzklāts horizontālais marķējums. Darbus veic CBF SIA Binders par līgumsummu 1 596 156,70 eiro (ar PVN).

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas valsts ceļi Komunikācijas daļa