Satiksmes ministrs atklās atjaunoto ceļa posmu pie Lietuvas robežas Medumos

Piektdien, 12. augustā plkst. 12.30 Medumos satiksmes ministrs Uldis Augulis kopā ar būvniekiem, vietējo pašvaldību un VAS Latvijas Valsts ceļi vadību atklās rekonstruēto ceļa posmu uz valsts galvenā autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13).

Aicinām medijus piedalīties braucienā uz Latgali. Transports uz pasākumu aties plkst. 8.30 no Satiksmes ministrijas, Gogoļa ielā 3.

2015. gada vasarā SIA Binders uzsāka būvdarbus uz šosejas Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) posmā no Medumiem līdz Lietuvas robežai (156,4.-163,05. km). Projekta ietvaros izbūvēts jauns ceļš iepriekš nokalpojušās šosejas vietā līdz pat Lietuvas robežai. Rekonstrukcija pabeigta šogad augustā.

Posma rekonstrukcijas izmaksas ir 13,5 miljoni eiro (ieskaitot PVN), projektu līdzfinansēja Kohēzijas fonds (KF).

Pa ceļam uz Latgali amatpersonas apsekos arī remontdarbus un piedalīsies kvalitātes pārbaudē uz autoceļa Vecumnieki–Nereta–Subate (P73). Tur 13 km garā posmā no Vecumnieku novada pagasta robežas līdz pagriezienam uz Kurmeni ir veikti būvdarbi, tai skaitā izbūvēts rotācijas aplis Vallē krustojumā ar reģionālo autoceļu Bauska–Aizkraukle (P87). Projekta izmaksas ir 12,8 miljoni eiro (ieskaitot PVN), darbus līdzfinansēja ERAF. Būvdarbus veica SIA Igate un SIA Saldus ceļinieks.

Papildu informācija par izbraukumu, zvanot 29235479 vai rakstot uz e-pastu ieva.niedra@lvceli.lv.