Satiksmes ministrs apsekos remontdarbus uz Tallinas šosejas un piedalīsies kvalitātes pārbaudē

Trešdien, 25.  jūnijā plkst. 14.00 uz Tallinas šosejas, autoceļa A1 Rīga – Baltezers – Igaunijas robeža 13,4. kilometrā, pie Gaujas tilta satiksmes ministrs Anrijs Matīss iepazīsies ar būvdarbu norisi, kā arī piedalīsies kvalitātes pārbaudēs, kuras veiks va/s „Latvijas Valsts ceļi” (LVC) speciālisti.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem būs iespēja noskaidrot, kāpēc remontdarbi tiek veikti ceļa posmā, kura asfalta sega ir šķietami labi stāvoklī, kā arī saņemt informāciju par autoceļu periodisko uzturēšanu. Tāpat mediji varēs sekot līdzi kvalitātes pārbaudēm un saņemt speciālistu komentārus.

Ministrs iepazīsies ar konkrētajā objektā veicamo būvdarbu realizācijas gaitu un kvalitāti. Autoceļu kompetences centra speciālisti objektā veiks kvalitātes pārbaudes. Būvniecības darbu apsekošanā piedalīsies arī Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks.

Plānots, ka izbraukuma ietvaros ar saviem darbiem iepazīstinās arī va/s „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU), savukārt pēc ceļu būvniecības un uzturēšanas darbu apsekošanas ministrs un valsts uzņēmumu pārstāvji plāno tikties ar Ādažu un Carnikavas pašvaldību vadītājiem.

Plānotā programma medijiem:

  • 14.00 Tallinas šosejas apsekošana, tikšanās uz a/c A1 Rīga – Baltezers – Igaunijas robeža 13,4 kilometrā, kvalitātes pārbaudes, informācija par objektā veicamajiem darbiem, intervijas;
  • 14.30 Tikšanās ar LAU speciālistiem, ikdienas uzturēšanas darbu demonstrācija, komentāri, atbildes uz jautājumiem.

Kā jau esam informējuši, maijā tika uzsākta valsts galvenā autoceļa A1 Rīga-Baltezers-Igaunijas robeža (Ainaži) asfalta seguma atjaunošana posmā no Gaujas tilta Carnikavā līdz atpūtas kompleksam “Medzābaki”. Darbus minētajā posmā veic SIA “Binders”. Kopējās projekta izmaksas 1,014 milj. EUR.