Satiksmes ministrs apmeklēs VAS Latvijas Valsts ceļi Ceļu laboratoriju

Piektdien, 8.jūlijā, plkst. 11.00. satiksmes ministrs Uldis Augulis apmeklēs VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) Autoceļu kompetences centru (AKC) Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 3, lai klātienē novērtētu valsts ceļu objektu būvdarbu kvalitātes kontroli.

LVC  pārziņā esošās Ceļu laboratorijas speciālisti ikdienā veic pārbaudes asfaltbetona rūpnīcās, pārbauda šķembu cietību un izmēru, smilti, bitumenu, minerālo pulveri un citus izejmateriālus. Te ir inovatīvākās mērīšanas un testēšanas iekārtas visā Latvijā.

Aicinām medijus piedalīties vizītē un ekskursijā pa AKC Ceļu laboratoriju. Transports uz pasākumu tiks nodrošināts plkst. 10.30 pie Satiksmes ministrijas, Gogoļa ielā 3.

Pirms četriem gadiem uz LVC  laboratorijas bāzes izveidotais Autoceļu kompetences centrs sniedz slēdzienus par autoceļu tehnisko stāvokli un būvdarbu kvalitāti. LVC Autoceļu kompetences centra Ceļu laboratorija ir sertificēta iestāde, kura ir akreditējusi 67 testēšanas metodes, ar kuru palīdzību tiek veikta ceļu būvdarbu un būvniecības izejmateriālu kvalitātes kontrole.

Papildu informācija par nokļūšanu uz LVC Ceļu laboratoriju: 

zvanot pa tel. 67809264 (Iveta Kancēna) vai rakstot uz e-pastu iveta.kancena@lvceli.lv