Sāksies būvdarbi uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne)

Ceturtdien, 3. augustā, sākas būvdarbi uz autoceļa Rīgas apvedceļš A4 (Baltezers–Saulkalne) posmā no Avotiem (starp P4 un P5) līdz ceļa pārvadam pār dzelzceļu netālu no Daugavpils šosejas (A6) (12,48.-19,66. km). Būvdarbu ietvaros pārbūvēs ceļa segu un ieklās trīs jaunas asfalta kārtas, kā arī atjaunos tiltu pār Mazo Juglu līdz tā nesošajām konstrukcijām – uzbetonēs jaunu brauktuves plātni, atjaunos hidroizolāciju un tilta segumu. Visā posmā sakārtos ūdens novades sistēmu un nomainīs caurtekas.

Šonedēļ posmā notiks sagatavošanās darbi un ātruma ierobežojums būs 70 km/h. Nākamnedēļ, kad sāksies vecā seguma frēzēšana, sākot no Avotu puses posmā būs jau pirmais līdz 800 m garš ar luksoforiem regulēts posms.

Būvdarbus veic AS Ceļu pārvalde, un to līgumcena ir 6,16 miljoni eiro (ar PVN). Būvdarbus līdzfinansē ES Kohēzijas fonds.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un aplikācijā Waze.