Sāksies autovadītāju balsošana par pērn vislabāk atjaunoto valsts ceļu posmu

15. aprīlī sāksies autovadītāju balsošana par pērn vislabāk atjaunoto valsts ceļu posmu. Tāpat kā pagājušajā gadā balsošana notiks VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājas lapā un portālā iAuto.lv. Balsojums ilgs līdz 6. maijam.

Kā pirmie par labākajiem pērn atjaunotajiem ceļiem nobalsos izstādes Auto 2016 dalībnieki, kuri piedalīsies LVC stenda atklāšanā 15. aprīlī plkst. 11:40, starp tiem būs arī satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Izstāde Auto 2016 no 15. līdz 17. aprīlim norisināsies Ķīpsalā, un pirmo reizi tās apmeklētāji varēs iepazīties arī ar LVC informāciju par valsts autoceļu pārvaldību un kvalitātes kontroli.

Pirmo reizi Autovadītāju Gada balva tika pasniegta pērn. To noskaidroja balsojumā, kas tika rīkots sadarbībā ar portālu iAuto.lv. Lai balsojums būtu maksimāli objektīvs, tajā varēs piedalīties tikai vienu reizi ar draugiem un Facebook autorizāciju.

Nobalsojušie autovadītāji varēs laimēt nedēļas nogali ar jauno Pasaules Gada auto 2016 Mazda MX-5 kabrioletu no portāla iAuto.lv, kā arī saņemt citas balvas! Balsošana noslēgsies 6. maijā, aicinām autovadītājus būt aktīviem un izmantot iespēju nobalsot!