Rīgas apvedceļa remontdarbu posmā Salaspils novadā turpmāk līdz plkst. 22.00 strādās satiksmes regulētāji

Lai uzlabotu satiksmes organizāciju un transporta plūsmu uz Rīgas apvedceļa (Baltezers – Saulkalne) (A4) Salaspils novada teritorijā, būvdarbu zonā pie tilta pār Mazo Juglu no šodienas katru dienu no plkst. 8.00 līdz pat plkst. 22.00 strādās satiksmes regulētāji. Nepieciešamības gadījumā regulētāji tiks piesaistīti arī pēc plkst. 22.00. Tāpat vēl vairākās vietās pirms remontdarbu posma tiks uzstādītas papildu informatīvās zīmes.

Atgādinām, ka uz remontdarbu laiku ir veiktas būtiskas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Rīgas apvedceļa (A4) Salaspils novadā. Uz tilta pār Mazo Juglu uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) pirms krustojuma ar autoceļu Ulbroka–Ogre (P5) notiek būvdarbi, tāpēc šajā posmā satiksme tagad tiek organizēta pa vienu ceļa joslu un var būt īpaši palēnināta. Tranzīta transportam un vietējiem iedzīvotājiem iesakām izmantot citus maršrutus.

Satiksmes organizācijas izmaiņas uz Rīgas apvedceļa:

– gandrīz kilometru garā apvedceļa posmā pirms tilta pār Mazo Juglu, tiltu ieskaitot, Daugavpils šosejas (A6) virzienā ir slēgta viena josla;

– no autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā ar Rīgas apvedceļu A4 nedrīkst nogriezties ne pa labi, ne pa kreisi, var braukt tikai taisni;

– Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) un autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā ir izslēgti luksofori;

– satiksmi būvdarbu zonā regulē pagaidu luksofori; nepieciešamības gadījumā tiek piesaistīti satiksmes regulētāji.

Jau tagad uz visiem ceļiem, no kuriem ir iespējama nogriešanās uz Rīgas apvedceļu (A4) ir uzstādītas informatīvās zīmes par satiksmes organizācijas izmaiņām un palēninātu satiksmi.

Aicinām autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus būvdarbu posmos, un nebraukt pie sarkanā luksofora signāla. Ja būvdarbu zonā netiek ievēroti luksofora signāli, tas var novest gan pie ceļu satiksmes negadījumiem, gan izraisīt sastrēgumus. Pretimbraucošajiem automobiļiem satiekoties būvdarbu zonā ne vienmēr ir iespējams izmainīties, jo būvniecības laikā brauktuves tiek sašaurinātas un satiksme notiek tikai pa vienu joslu.

Tieši tamdēļ, ka netika ievēroti ceļu satiksmes noteikumi un luksoforu signāli būvdarbu zonā, šonedēļ vakaros uz Rīgas apvedceļa (A4) Salaspils novadā veidojās ievērojami sastrēgumi.

Par problēmām ar satiksmes organizāciju remontdarbu zonās uz valsts autoceļiem, aicinām autovadītājus  informēt VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) Satiksmes informācijas centru pa bezmaksas diennakts tālruni 80005555, uz e-pastu: sic@lvceli.lv vai LVC Twitter un Facebook kontos.

Atvainojamies autovadītājiem par neērtībām, kuras rodas ceļu remontdarbu laikā!