Pie Preiļiem, Rucavas un Saldus vēl turpinās ceļu remontdarbi

Plānojot brīvdienu braucienus, autovadītājiem jārēķinās, ka atsevišķās vietās vēl turpinās ceļu remontdarbi. Ievērojami satiksmes ierobežojumi remontdarbu dēļ vēl saglabājas uz Liepājas šosejas pie Saldus, posmā no Preiļiem līdz Aglonas stacijai, kā arī no Rucavas līdz robežai ar Lietuvu.

Tāpat aicinām autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem uz ceļiem starpsezonā, jo no rītiem un vakara stundās autoceļi var apledot, īpaši tie, kas ir meža apvidū un netālu no ūdenstilpnēm, arī tilti un pārvadi. Braukšanas apstākļus apgrūtina tumsa rīta un vakara stundās, kā arī bieži iespējamā migla un lietus. Aicinām autovadītājus izvēlēties drošu un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un distanci.

Lielākie remontdarbu satiksmes ierobežojumi uz galvenajiem autoceļiem:

  • uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers-Saulkalne) ir viens reversīvas satiksmes posms, bet no autoceļa Ulbroka-Ogre (P5) krustojumā ar Rīgas apvedceļu nogriezties uz to ir liegts;
  • uz Liepājas šosejas (A9) pie Saldus ir četri luksoforu posmi un viens luksoforu pāris pie Paksītes caurtekas pie Zirņiem;
  • uz Klaipēdas šosejas no Rucavas līdz Lietuvas robežai (A11), kur ir pieci luksoforu posmi;
  • no Rēzeknes līdz Ludzai (A12), kur ir četri luksoforu posmi.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz reģionālajiem autoceļiem:

  • no Bašķiem līdz Preiļiem (P62) ar astoņiem luksoforu posmiem;
  • pie Cēsīm abpus Priekuļiem (P30), kur ir pieci luksoforu posmi;
  • no Krapes līdz Madlienai (P32), kur arī ir pieci luksoforu posmi

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem valsts autoceļu tīklā un par braukšanas apstākļiem ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv  aplikācijā Waze.