Pie Madlienas ir pabeigti viena reģionālā ceļa posma remontdarbi, un uzsākti nākamie

No piektdienas, 11. augusta sāksies ceļa pārbūves darbi uz valsts reģionālā autoceļa Augšlīgatne–Skrīveri (P32) posmā no pārvada pār autoceļu Tīnūži–Koknese (P80) līdz Madlienai (47,20.-60,29. km).  Augusta beigās tur būs trīs regulējami posmi ar luksoforiem, kā arī ātruma ierobežojumi 70 vai 50 km/h.

Šonedēļ uzsāks sagatavošanas darbus ceļa pārbūvei – uzmērīšanu,  nospraušanu un  pagaidu zīmju uzstādīšanu. Jaunnedēļ ieplānots sākt frēzēt asfalta virskārtu. Autovadītājiem jārēķinās ar papildus 15 – 20 minūtēm ceļā.

Būvdarbus veiks AS A.C.B., un tur paredzēts izbūvēt ūdens novades sistēmas, sabiedriskā transporta pieturvietas un drošības barjeras. Kopumā tiks uzlaboti 13 km ceļa, ieskaitot tilta pār Strauti un Lobi pārbūvi.

Būvdarbu līgumcena ir 10,7 milj. eiro (ar PVN). Remontdarbus līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF). Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti 2018.gadā.

Savukārt šogad jūlijā uzsāktie būvdarbi tā paša autoceļa (P32) posmā no Ķeipenes uz Madlienu (44,23.-47,20. km) ir pabeigti. Tur atjaunota ceļa sega trīs km garumā. Remontdarbus veica SIA Strabag un to līgumcena ir gandrīz 60 tūkst. eiro (ar PVN).  Nākamās nedēļas sākumā tur noņems satiksmes ierobežojumus.

Reģionālais autoceļš Augšlīgatne–Skrīveri (P32) tas nodrošina satiksmi starp Aizkraukli un Valmieru, kā arī savieno valsts galvenos autoceļus Rīga–Sigulda–Igaunijas robeža (Veclaicene) (A2) un Rīga–Daugavpils–Krāslava–Baltkrievijas robeža (Patarnieki) (A6).

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un aplikācijā Waze.