Pabeigti būvdarbi autoceļa Tukums–Auce–Lietuvas robeža posmā no Auces līdz Vītiņiem

Beigušies rekonstrukcijas darbi valsts reģionālā autoceļa Tukums–Auce–Lietuvas robeža (P104) posmā no Auces līdz Vītiņiem (63,39.-65,22. km). Visi satiksmes ierobežojumi kopš sestdienas tur ir atcelti un tranzīta ceļš no Auces līdz pat Lietuvas robežai ir atjaunots kopumā.

Aautoceļš P104 savieno Tukumu caur Jaunpili ar Liepājas šoseju (A9) un tālāk caur Auci ved uz Lietuvu. Jau iepriekš Auces pilsētas pašvaldība atjaunoja šī autoceļa posmu Auces pilsētā – Vītiņu ielu. Šogad pirms Jāņiem ar ERAF līdzfinansējumu tika pabeigta rekonstrukcija ceļa posmam no Zebrenes līdz Lielaucei, augustā par valsts budžeta līdzekļiem tika veikta virsmas apstrāde posmā no Jaunpils līdz Bikstu dzelzceļa stacijai, bet pērn, arī ar ERAF līdzfinansējumu, rekonstruēts posms no Vītiņiem līdz Lietuvas robežai.

Auces–Vītiņu posma rekonstrukcijas projektu izstrādāja a/s Ceļuprojekts, būvēja a/s Ceļu pārvalde. Līgumcena bija viens miljons eiro, un arī šos būvdarbus līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Ceļa segums posmā no Auces līdz Vītiņiem bija nolietojies, brauktuve šaura un vietām pat satiksmei bīstama. Projekta ietvaros no pamatiem tika pārbūvēta visa ceļa konstrukcija, paplašināta brauktuve, izbūvētas apgaismotas ietves un atjaunota sabiedriskā transporta pieturvieta Vītiņos.