LVC rīkos profesionāļu diskusiju par ceļu būvniecības kvalitāti

Otrdien, 30. oktobrī VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) rīko profesionāļu diskusiju par ceļu būvniecības kvalitāti.

“LVC ir lielākais ceļu būvdarbu pasūtītājs Latvijā, tāpēc būvniecības kvalitātes jautājums mums ir prioritārs,” uzsver LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange. “Pēdējo 5-6 gadu laikā ir būtiski pieaugušas mūsu kvalitātes prasības, ir izveidots Autoceļu kompetences centrs kurā darbojas arī LVC ceļu laboratorija – vislabāk aprīkotā laboratorija, kas var veikt daudzveidīgas kvalitātes pārbaudes un testus. Katru gadu tiek arī pilnveidotas ceļu specifikācijas, atbilstoši kurām tiek projektēti un veikti būvdarbi. Arī no sabiedrības puses pret ceļu būvdarbu kvalitāti ir augstas prasības. Tāpēc pulcēsim nozares pārstāvjus, lai būvdarbu sezonas beigās spriestu par kvalitātes rādītājiem,” saka Lange.

Pirms diskusijas ar prezentācijām uzstāsies SIA Projekts 3 valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Roops, LVC Līgumu daļas vadītāja Sanita Valnere un LVC Būvniecības pārvaldes direktors Gints Alberiņš. Prezentācijām sekos paneļa diskusija, kurā piedalīsies LVC valdes loceklis Edgars Strods, Latvijas Pašvaldību savienības padomnieks Māris Pūķis, SIA Saldus ceļinieks vadītājs Gints Karols, SIA Projekts 3 projektētājs Ilmārs Gorda, Būvinženieru asociācijas pārstāvis, būvuzraugs Rihards Akimovs.

Dalību diskusijā pieteica vairāk kā 80 ceļu būvniecības profesionāļi – inženieri, būvuzraugi, projektētāji. Diskusija sāksies plkst. 11.00 LVC ceļu laboratorijā Mazajā Rencēnu ielā 3.

Papildu informācija un mediju pieteikšanās: Anna Kononova, tel. 29114482