LVC aicina Vidzemes reģionālos medijus uz preses konferenci Valmierā

Trešdien, 11. oktobrī plkst. 12.30 VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) nodaļas telpās Valmierā, Rīgas ielā 65a,  plānota preses konference Vidzemes reģionālo mediju pārstāvjiem par valsts autoceļu tīkla uzturēšanu ziemas sezonā un citiem aktuālajiem jautājumiem valsts autoceļu tīkla sakarā.

Preses konferencē uz mediju jautājumiem atbildēs LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, LVC ceļu pārvaldīšanas un uzturēšanas pārvaldes direktors Aldis Lācis un VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) Valmieras ceļu rajona direktors Guntis Karps.

Medijus informēs par autoceļu uzturēšanu ziemas periodā, tai skaitā par ziemas uzturēšanas darbu izmaksām, finansējuma sadalījumu un autoceļu uzturēšanas klasēm. Speciālisti un amatpersonas arī atbildēs uz citiem mediju jautājumiem.

LVC reģionālās preses konferences oktobrī notiks četros plānošanas reģionos, pirmā – Vidzemes plānošanas reģionā, Valmierā.

Lai nodrošinātu veiksmīgu pasākuma norisi, lūdzam mediju pārstāvjus līdz piektdienas, 6.oktobra dienas beigām informēt par interesi piedalīties pasākumā. Pieteikšanās pa tālruni 67809264, vai rakstot uz iveta.kancena@lvceli.lv.