LMT Summer Sound un Positivus apmeklētājiem, plānojot braucienus, jārēķinās ar ceļu remontdarbiem

Liepājā no 10.-12. jūlijam notiks mūzikas festivāls LMT Summer Sound, bet Salacgrīvā no 17.-19. jūlijam – Positivus. Gan uz Liepājas, gan Tallinas šosejas vairākos posmos notiek intensīvi ceļu būvdarbi, tāpēc festivālu apmeklētājiem jārēķinās ar papildus laiku ceļā.

LMT Summer Sound apmeklētājiem:

Rīga (Skulte) – Liepāja (A9) šosejas posmā, kas šķērso Jelgavas un Dobeles novadus (24,40.-38,18. km) 10. jūlijā darbosies aptuveni 6 luksofori, bet 11. jūlijā to skaitu plānots samazināt līdz četriem. 12. jūlijā darbi objektā nenotiks, bet turpinās darboties četri luksofori. Šajā posmā būs ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Lai šķērsotu attiecīgo būvobjektu, jārēķinās ar laiku līdz 30 min. Šo posmu iespējams apbraukt caur Jelgavu vai Kuldīgu.

Uz Liepājas šosejas Tukuma un Dobeles novados (39.-60. km) 10. un 11. jūlijā darbi notiks, taču festivāla laikā pa dienu paliks tikai divi luksoforu posmi. 12. jūlijā būvdarbi netiks veikti un arī luksoforu nebūs. Attiecīgajā posmā saglabāsies braukšanas ātruma ierobežojumi.

Durbes un Grobiņas novados (Liepājas šosejas 163,28.-185,8. km) festivāla laikā vienā posmā darbosies luksofora, bet otrā − satiksmes regulētājs. Ja laika apstākļu dēļ darbi objektā nenotiks, tad luksoforu un regulētāju nebūs.

Savukārt tiem, kas uz Liepāju dosies no Lietuvas puses, jārēķinās, ka šosejas Liepāja – Lietuvas robeža (Rucava) (A11) 27,326.-50,496. km attiecīgajā nedēļas nogalē būs 5-6 luksoforu posmi. Šo ceļa posmu iespējams apbraukt pa autoceļu Rucava – Bārta – Dubeņi – Grobiņa (P113).

Positivus apmeklētājiem:

Festivāla norises laikā satiksmes ierobežojumi uz autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) (A1) tiks samazināti.

No Baltezera līdz Ādažiem (0,00.-6,3. km), kur šobrīd notiek asfaltēšanas darbi, no 17.-19. jūlijam nekādi būtiski darbi un satiksmes ierobežojumi nav plānoti. Šosejas posmā Salacgrīvas novadā no 81,27.-87,10. km festivāla laikā plānoti tikai ātruma ierobežojumi.

Tiem Positivus apmeklētājiem, kas uz Salacgrīvu dosies pa šo pašu šoseju no Ainažiem, jārēķinās, ka Salacgrīvas novadā (89,4.-101,36. km) uz šosejas ir 7 luksoforu posmi. Tilta pār Krišupi rekonstrukcijas dēļ satiksme tiks organizēta pa apbraucamo ceļu. Paredzamais šī posma šķērsošanas laiks ir 25-35 min. Lai arī brīvdienās darbi nenotiek, visi ierobežojumi un luksofori tiks saglabāti.

Tiem, kas uz Salacgrīvu līdz Tallinas šosejai brauks pa autoceļu Rīga – Carnikava – Ādaži (P1) Carnikavas novadā (21,174.-27,1. km) festivāla norises dienās būvdarbi jau būs praktiski beigušies un plānota horizontālo apzīmējumu krāsošana, kas pastiprināto automašīnu plūsmu neietekmēs.

Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.