Jaunajā „Autoceļu Avīzē” viss par valsts autoceļu ziemas uzturēšanu

„Autoceļu Avīzes” decembra numurā analizēta uzturēšanas dienestu gatavība ziemai un apkopoti fakti par to, kā valsts autoceļus uztur kaimiņvalstīs.

Ziema Latvijā nav nekas neparasts, tomēr autovadītājiem jāapzinās iespējamie riski un braukšanas maniere jāpielāgo braukšanas apstākļiem. Savus ieteikumus autovadītājiem jaunajā avīzes numurā sniedz gan Drošas braukšanas skola, gan Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

VAS „Latvijas Autoceļu uzturētājs” (LAU) valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs intervijā detalizēti izklāsta gatavību un iespējamās problēmas, sākoties salam. Savukārt par šo pašu tēmu plašāks izklāsts šoreiz ir par Lietuvas pieredzi un praksi autoceļu ziemas uzturēšanā. Salīdzināti arī galvenie dati Baltijas un Skandināvijas valstīs.

„Autoceļu Avīze” tiek izdota reizi mēnesī un bezmaksas izplatīta CSDD nodaļās, Elvi veikalu tīklā un DUS Lukoil un Astarte Nafta visā Latvijā.

Avīzi izdod VAS „Latvijas Valsts ceļi” sadarbībā ar LAU, CSDD, biedrību „Latvijas ceļu būvētājs” un Transportbūvju inženieru asociāciju.