Informēs par šogad plānotiem remontdarbiem uz valsts autoceļiem, tai skaitā par satiksmes organizācijas izmaiņām Medemciema krustojumā 

Trešdien, 29. janvārī plkst. 11.30 Jelgavas šosejas 12. kilometrā pie pagrieziena uz Medemciemu, degvielas uzpildes stacijas Euro Gāze stāvlaukumā notiks preses konference, kurā VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) informēs par šogad ieplānotajiem remontdarbiem valsts autoceļu tīklā, tai skaitā par satiksmes organizācijas izmaiņām, kuras ieplānotas uz autoceļa Rīga—Jelgava—Lietuvas robeža (Meitene) (A8) pie pagrieziena uz Medemciemu. Preses konferencē piedalīsies LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, kā arī LVC atbildīgo pārvalžu direktori.

Medemciema krustojums ir viena no satiksmes drošības viedokļa problemātiskākajām vietām valsts autoceļu tīklā, kur  notikuši vairāki smagi ceļu satiksmes negadījumi.

Kopš 2015. gada tur notikuši 28 ceļu satiksmes negadījumi, tajos viens bojā gājušais, viens cilvēks guvis smagus miesas bojājumus, 13 cilvēki – vieglus miesas bojājumus.

Melno punktu kartē Medemciema krustojums iekļauts jau kopš 2008. gada.

Lai paaugstinātu satiksmes drošību šajā vietā, šogad ir paredzētas satiksmes organizācijas izmaiņas, par kurām plašāk informēsim preses konferencē.

Tāpat LVC pārstāvji informēs par citiem darbiem, kas šogad ieplānoti valsts ceļu tīklā uz dažādu kategoriju ceļiem, kā arī par tiltu remontdarbiem, uzlabojumiem uz gājēju pārejām un citiem pasākumiem satiksmes drošības paaugstināšanā.

Mediju pārstāvjiem piedāvājam transportu no Rīgas uz Medemciemu un atpakaļ. Midibuss no Gogoļa ielas 3 uz Medemciemu aties plkst. 11.00. Lūdzam uz to pieteikties, zvanot 67028161 vai rakstot e-pastā: ieva.niedra@lvceli.lv