Fotoreportāža: Kā notiek kvalitātes pārbaudes VAS Latvijas Valsts ceļi laboratorijā

Pirmajā pusgadā VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) jau ir veikuši vairāk nekā 3000 dažādas autoceļu būvdarbos izmantojamo materiālu un izbūvētā seguma paraugu kvalitātes pārbaudes. Kopumā šogad testēti 1005 paraugi, mērījumi veikti 2310 kilometros. Visas ceļu būvmateriālu kvalitātes pārbaudes ir akreditētas un tās veic LVC Autoceļu kompetences centra Ceļu laboratorijas speciālisti. Neatbilstību gadījumos būvniekiem ir pienākums veikt labojumus par saviem līdzekļiem.

Būvdarbu sezonā VAS „Latvijas Valsts ceļi” (LVC) aicina iedzīvotājus sekot līdzi remontu norisei un informēt, ja rodas jautājumi par veicamo darbu kvalitāti.

Informāciju un fotoattēlus lūdzam iesūtīt twitter.com/LVceli vai uz e-pastu kvalitate@lvceli.lv. Visa saņemtā informācija, arī anonīmā, tiks pārbaudīta, objekti apsekoti. Tomēr, lai būtu iespējams saņemt LVC speciālistu atbildes, lūdzam norādīt arī savu kontaktinformāciju.

Jautājumus par remontdarbu kvalitāti var uzdot arī pa diennakts bezmaksas telefonu 80005555, tur pat un LVC mājaslapā www.lvceli.lv ir pieejama arī informācija un uzziņas par satiksmi valsts autoceļu tīklā.

Fotoreportāža par to, kā tiek pārbaudīta ceļu būves materiālu kvalitāte, ir pieejama šeit.

Fotogrāfs Renārs Koris.