Autovadītāju ievērībai: Visvairāk remontdarbu uz Ventspils, Liepājas un Valmieras šosejām; uz Ventspils šosejas nācis klāt jauns remontposms

Visā valsts autoceļu tīklā turpinās būvdarbi, sākoties darba nedēļai aicinām autovadītājus savlaicīgi plānot savus braucienus un iepazīties ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem VAS Latvijas Valsts ceļi mājas lapā www.lvceli.lv.

Ar šodienu vēl vairāk būvdarbu būs uz Ventspils šosejas (A10) – sāksies  seguma atjaunošanas darbi 18 km garā posmā aiz Puzes ezera Ventspils virzienā. Satiksme vienā posmā tiks regulēta ar luksoforiem, kā arī tiks ieviesti ātruma ierobežojumi. Kopumā uz Ventspils šosejas remontdarbi notiek nepilnos 40 kilometros.

Turpinās remontdarbi pie Rīgas HES (A5), rīta un vakara stundās tur var būt ievērojami palēnināta satiksme. Pierīgā turpinās darbi arī Ulbrokā (P5), Siguldā, kur notiek krustojuma rekonstrukcija, kā arī no Rīgas līdz Garciemam. Atgādinām autovadītājiem, ka ir slēgts autoceļa posms starp Tīnūžiem un Ogri, un lai nokļūtu uz Ogri vai Tīnūžiem jāizmanto apbraucamie ceļi.

Remontdarbi notiek gandrīz uz visiem valsts galvenajiem autoceļiem, visvairāk remontposmu ir uz Ventspils, Liepājas, un Valmieras šosejām. Apjomīgi darbi notiek pie Valkas, ap Vecpiebalgu, Skaistkalnē, kā arī no Daugavpils līdz Medumiem.

Remontdarbi norisinās arī citos valsts ceļu posmos. Aktuālā informācija par satiksmes apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejama pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.