Autovadītāju ievērībai: No Ventspils līdz Kuldīgai astoņi luksofori; brīvdienās uz Vidzemes šosejas Sēnītes posma rotācijas aplī īslaicīgi apturēs satiksmi

Ceļu būvdarbu sezona turpinās, un patlaban plašākie satiksmes ierobežojumi ir uz reģionālajiem autoceļiem Kurzemē un Zemgalē. Astoņi luksoforu posmi no Ventspils Kuldīgas virzienā (P108) prasa vairāk nekā stundu ceļā. Jāņem vērā, ka paralēlajā ceļā starp Pilteni un Zlēkām ir autotransporta masas ierobežojums 10 t. Arī no Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95) septiņos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem, un, lai tos izbrauktu, nepieciešama nepilna stunda.

Turpinās būvdarbi Vidzemes šosejas Sēnītes posmā. Sestdien un svētdien 14. un 15. septembrī Sēnītes mezglā – rotācijas aplī zem pārvada Valmieras virzienā vairākas reizes īslaicīgi tiks apturēta satiksme uz laiku līdz trīs minūtēm. Satiksmi organizēs regulētāji. Šajā laikā uz pārvada tiks paceltas augšā tehnoloģiskās iekārtas un materiāli un satiksme tiks apturēta, lai neapdraudētu autobraucēju drošību.

Būvdarbi turpinās arī uz Jūrmalas šosejas (A10).

Lielākie satiksmes ierobežojumi būvdarbu laikā ārpus Pierīgas patlaban ir šādi:

Vidzemē

  • Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) pirms Ērgļiem četri luksoforu posmi pusotrā kilometrā prasa gandrīz pusstundu ceļā.
  • Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Gulbēra ezeram arī trīs luksoforu posmi un pusstunda ceļā.
  • Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme četros līdz sešos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, un lai tos izbrauktu, nepieciešams vairāk par pusstundu.

Latgalē 

  • Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei viens luksoforu posms un ceļā paies nepilna pusstunda. Asfaltēšanas darbu laikā, kurus labvēlīgos laika apstākļos plāno pabeigt septembrī, satiksmi organizēs regulētāji.

Zemgalē   

  • No Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95) satiksme septiņos posmos tiek regulēta ar luksoforiem. Remontposma izbraukšanai nepieciešama nepilna stunda.

Kurzemē 

  • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām astoņi luksoforu posmi un vairāk nekā stunda būvdarbu posma izbraukšanai.
  • Uz autoceļa Talsi–Upesgrīva (P127) posmā no Zvirgzdiem līdz Laidzei četri luksoforu posmi, kas prasa pusstundu ceļā.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv.

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs

.