Autovadītāju ievērībai: no Varakļāniem līdz Ludzai 22 luksofori; no Rēzeknes līdz Gulbenei trīs remontdarbu posmi

Visā valsts teritorijā notiek ceļu remontdarbi, tāpēc aicinām autovadītājus, plānojot savus braucienus, iepazīties ar satiksmes ierobežojumiem VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājas lapā www.lvceli.lv.
 
Visilgākais papildu laiks ceļā būs jāpavada maršrutā Varakļāni – Ludza, kur remontdarbu laikā darbojas 22 luksofori. Trīs remontdarbu posmi uz autoceļa Rēzekne – Gulbene, posms no apvedceļa līdz pašai Rēzeknei ir slēgts. Vairāk par stundu nepieciešams, lai izbrauktu posmu no Daugavpils līdz Medumiem (A13) kur remontdarbu laikā ir seši luksoforu posmi.
 
Šo pirmdien, 7. augustā, būvnieki sāks ceļa seguma nomaiņu rotācijas aplī uz Rīgas apvedceļa A5 pie Rīgas HES. Turpinās arī remontdarbi ap Ķeguma HES remontdarbi, tāpēc satiksme pāri HES tiltam tiek periodiski slēgta.   
 
 

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem:

 
 
Valmieras šoseja A3
     No Braslas tilta līdz Straupei – trīs luksoforu posmi, posmu var izbraukt pusstundā.
 
 
Daugavpils šoseja A6
     No Aiviekstes tilta līdz Jēkabpilij – divos līdz trijos posmos satiksmi organizē satiksmes regulētāji, posmu var izbraukt pusstundā;
     no Krāslavas Baltkrievijas virzienā – aktīvu būvdarbu laikā satiksmi organizē satiksmes regulētāji un ar luksoforiem, posmu var izbraukt nepilnā pusstundā.
 
 
Liepājas šoseja A9
     No Saldus līdz Bukupei – seši luksoforu posmi, posmu var izbraukt pusstundā.
 
 
Ventspils šoseja A10
     Uz Lielupes tilta – viens luksoforu posms, posmu var izbraukt pusstundā;
     no Popes līdz Ventspilij – trīs luksoforu posmi.
 
 
 
 
Jēkabpils–Rēzekne–Ludza A12
     No dzelzceļa pārbrauktuves līdz Ludzai – astoņi luksoforu posmi, posmu var izbraukt nepilnā stundā;
     no Stirnienes līdz Viļāniem – 14 luksoforu posmi, posma izbraukšanai nepieciešama vairāk nekā stunda.
 
 
Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) A13
     No Daugavpils līdz Medumiem – seši luksoforu posmi, lai izbrauktu posmu, nepieciešama nepilna stunda.
 
 
 

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz reģionālajiem autoceļiem: 

 
 
 
Pierīga
     arī augustā būs slēgts posms no Tīnūžiem līdz Ogrei (P5); apbraukt to var pa vietējās nozīmes ceļu Ogre–Jugla (V968), reģionālo ceļu Tīnūži–Koknese (P80) un Daugavpils šoseju (A6).
 
 
 
 
Vidzeme
     Kocēni–Limbaži–Tūja (P11) pirms Umurgas Valmieras virzienā – divi luksoforu posmi, posmu var izbraukt nepilnā pusstundā;
     Valmiera–Cēsis–Drabeši (P20) posmā no Cēsīm līdz Vidzemes šosejai (A2) – pieci luksoforu posmi, posmu var izbraukt nepilnā stundā; slēgta satiksme uz pārvada pār Vidzemes šoseju; mainīta satiksmes organizācija uz Vidzemes šosejas;
     no Augšlīgatnes līdz Nītaurei (P32) – pieci luksoforu posmi, dažviet satiksme tiek virzīta pa apbraucamajiem ceļiem; lai izbrauktu posmu, jārēķinās ar stundu;
     Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37) posmā pirms Gulbenes, braucot no Madonas puses – pieci luksoforu posmi, bet posmu var izbraukt pusstundā; savukārt šī ceļa posms pār Krustalīces upi ir slēgts, apbraukšana pa Brīvības ielu Gulbenē, gājējiem tur ir izbūvēts pagaidu tiltiņš.  
 
 
 
Latgale
     Ceļa Rēzekne–Gulbene (P36) posms no Rēzeknes robežas līdz apvedceļam (A12) ir slēgts, posmā no Rēzeknes līdz Audriņiem ir seši luksoforu posmi, un posmu var izbraukt pusstundā; posmu no Dricāniem līdz Balvu novada robežai var izbraukt nepilnā pusstundā.
 
 
 
Zemgale
     Aizkraukle–Jēkabpils (P76) posmā no dzelzceļa stacijas Daugava līdz Salai – pieci luksoforu posmi, posmu var izbraukt pusstundā.
 
     Pūre–Auce–Grīvaiši (P96) posmā no Penkules līdz Aucei – divos posmos satiksmi regulē ar luksoforiem vai satiksmes regulētājiem, lai izbrauktu posmu, nepieciešama pusstunda.
 
 
 
 
Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un aplikācijā Waze
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja: VAS Latvijas Valsts ceļi
Satiksmes informācijas centrs
un Komunikācijas daļa