Autovadītāju ievērībai: būtiskas satiksmes izmaiņas Jūrmalas šosejas remontposmā

No šodienas veiktas būtiskas izmaiņas Jūrmalas šosejas (A10) remontposmā krustojumā ar Rīgas apvedceļu (A5). Aicinām autobraucējus būt īpaši uzmanīgiem un sekot līdzi ceļazīmēm.

Satiksmei tiks atvērta:

 • uzbrauktuve virzienā no Rīgas uz Jūrmalu, uzbraucot no Jūrmalas šosejas (A10) uz Rīgas apvedceļu (A5) Liepājas virzienā.
 • nobrauktuve virzienā no Babītes uz Rīgu, nobraucot no Rīgas apvedceļa (A5) uz Jūrmalas šoseju (A10).

Satiksmei tiks slēgta:

 • nobrauktuve virzienā no Liepājas uz Rīgu, braucot no Rīgas apvedceļa (A5) uz Jūrmalas šoseju (A10). Lai nokļūtu uz Rīgu autovadītājiem jābrauc taisni Babītes virzienā un jāveic apgriešanās manevrs un tad jānobrauc no Rīgas apvedceļa uz Jūrmalas šoseju. Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem un sekot zīmēm.

Satiksme uz Jūrmalas šosejas joprojām notiek pa divām joslām katrā virzienā.

Arī uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei joprojām turpinās būvdarbi. Ātruma ierobežojumi dažādos ceļa posmos ir 30, 50 un 70 km/h. Rīta un vakara stundās, kā arī brīvdienās satiksme tur var būt palēnināta, aicinām ieplānot papildu laiku ceļam.

Lielākie satiksmes ierobežojumi būvdarbu laikā ārpus Pierīgas patlaban ir šādi:

Vidzemē

 • Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) pirms Ērgļiem divi luksoforu posmi pusotrā kilometrā prasa 20 minūtes ceļā.
 • Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Gulbēra ezeram arī trīs luksoforu posmi un pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme trīs līdz piecos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, un lai tos izbrauktu, nepieciešams vairāk par pusstundu. Ātruma ierobežojums šajā posmā ir 50 km/h.

Latgalē 

 • Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei viens luksoforu posms un ceļā paies nepilna pusstunda, satiksmi organizēs regulētāji.

Zemgalē   

 • No Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95) satiksme sešos posmos tiek regulēta ar luksoforiem un ātruma ierobežojumi ir attiecīgi 50 un 70 km/h. Remontposma izbraukšanai nepieciešama nepilna stunda.
 • Uz autoceļa Bauska-Aizkraukle pie Jaunjelgavas (P87) ir divi luksoforu posmi, kā arī ir uzstādīts ātruma ierobežojums 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 15 minūtes.

Kurzemē 

 • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām deviņi luksoforu posmi un vairāk nekā stunda būvdarbu posma izbraukšanai.
 • Uz autoceļa Talsi–Upesgrīva (P127) posmā no Zvirgzdiem līdz Laidzei četri luksoforu posmi, kas prasa pusstundu ceļā.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv.

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs