Autobraucēju ievērībai: valsts ceļu tīklā turpinās remontdarbi; uzsākti darbi uz Valmieras šosejas no Strenčiem Valkas virzienā

Ceļu remontdarbi valstī turpinās gandrīz  100 valsts autoceļu posmos, tāpēc autobraucējiem arī turpmāk ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā. Aicinām autobraucējus ieskatīties ceļu remontdarbu kartē VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā www.lvceli.lv, lai sekmīgāk saplānotu maršrutus.

Uzsākti būvdarbi uz Valmieras šosejas astoņu kilometru garā posmā no Streņčiem Valkas virzienā, patlaban tur ir viens pagaidu luksofors un braukšanas ātruma ierobežojumi. Turpinās darbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no pagrieziena uz Raunu līdz krustojumam ar Smiltenes–Gulbenes ceļu ir septiņi pagaidu luksoforu posmi un būs jārēķinās ar vismaz stundu, lai tos izbrauktu.

Šonedēļ tiks uzsākti darbi uz vairākiem reģionālajiem autoceļiem: uz autoceļa Ērgļi – Jaunpiebalga – Saliņkrogs (P33) posmā no Ērgļiem līdz Inešiem, uz autoceļa Jaunkalsnava – Lubāna (P82) posmā starp autoceļiem Krāslava–Preiļi–Madona (P62) un Saikava–Trakši–Prauliena (V874) un uz autoceļa P82 remontdarbi noris arī posmā no krustojum ar Saikava–Visagala stacija (V892) līdz krustojumam ar Madona – Varakļāni (P84) ceļu.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz galvenajiem autoceļiem:

 • Uz Vidzemes šosejas (A2):

– virs Līgatnes caurtekas Augšlīgatnē – luksofors un 10 papildu minūtes ceļā;

– posmā no Raunas līdz Launkalnei līdz četriem luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un vairāk par pusstundu ceļā;

– posmā no Launkalnes līdz Smiltenes–Gulbenes krustojumam līdz trim luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un vairāk par pusstundu ceļā.

 • Uz Valmieras šosejas (A3) astoņu kilometru garā posmā no Strenčiem valkas virzienā. Remontdarbu zonā viens luksoforu posms un ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Ceļā jāpavada aptuveni 20 min.
 • Uz Daugavpils šosejas (A6):

– posmā no Salaspils līdz Ikšķilei noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h un pārmaiņus tiek slēgta viena no divām joslām uz katras no brauktuvēm;

– posmā pie Pļaviņām starp abiem rotācijas apļiem ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, trīs luksoforu posmi un ceļā var paiet 20 minūtes;

– posmā no Līvāniem līdz Stūrišķiem divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 km/h;

– uz Daugavpils–Rēzeknes dzelzceļa pārbrauktuves pie Daugavpils satiksme ar luksoforiem un ātruma ierobežojumu 70 un 50 km/h;

– posmā no Teivāniem līdz Kreipāniem pie Daugavpils, viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

 • Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme joprojām tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā, ātruma ierobežojums 70 km/h. Šajā ceļa būvdarbu posmā jāplāno papildu laiku, jo sevišķi darbdienu rītos un vakaros ceļā var paiet vairāk par pusstundu.
 • Uz galvenā autoceļa Jēkabpils–Ludza (A12) posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ir trīs ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un 40 minūtes ceļā.
 • Uz galvenā autoceļa Rēzekne–Daugavpils (A13) posmā no Rēzeknes līdz Andronovai ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Remonta posms prasa 15 minūtes ceļā.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz reģionālajiem autoceļiem:

 • Visvairāk būvdarbu patlaban notiek uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96):

– posmā no Dorupes līdz krustojumam ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098) ir divi pagaidu luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h. Lai tos izbrauktu, ceļā jāpavada 50 minūtes;

– posmā no krustojuma ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098) līdz Penkulei ceļa darbu laikā paredzēti satiksmes regulētāji, ātruma ierobežojums 50 km/h un nepilna pusstunda ceļā;

– posmā no Auces līdz Grīvaišiem ir līdz diviem luksoforu posmiem un divos posmos reversīva kustība ar priekšrocības ceļa zīmēm, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un ceļā jāpavada stundu.

 • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108)20 kilometru garajā posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un jārēķinās ar to, ka ceļā tur būs jāpavada 40 minūtes.
 • Uz autoceļa Limbaži–Aloja (P13) posmā no Baložiem līdz Alojai ātruma ierobežojums 70 km/h un nepilna pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Ērgļi – Jaunpiebalga – Saliņkrogs (P33) posmā no Ērgļiem līdz Inešiem ir vienā posmā satiksmes regulētāji. Ātruma ierobežojumi 40 un 60 km/h un nepieciešama pusstunda lai šo posmu šķērsotu.
 • Uz autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) 20 km garā posmā pie Gulbenes ir divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 50 km/h – ceļā paies aptuveni 40 min.
 • Uz autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37) posmā no rotācijas apļa līdz Aiviekstei ir trīs luksoforu posmi un  ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h. Ceļā paies pusstunda.
 • Uz autoceļa Kārsava–Tilža–Dubļukalns (P48) posmā no Sudarbes līdz Dubļukalnam ātruma ierobežojums 50 km/h un nepilna pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Duči – Limbaži (P53) posmā no Limbažiem līdz Lādei ir trīs luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 7- km/h, tādēļ jārēķinās ar pusstundu, lai posmu šķērsotu.
 • Uz autoceļa Jaunkalsnava – Lubāna (P82) posmā starp autoceļiem Krāslava–Preiļi–Madona (P62) un Saikava–Trakši–Prauliena (V874). Viens luksoforu posms, ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h un aptuveni pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa P82 remontdarbi noris arī posmā no krustojum ar Saikava–Visagala stacija (V892) līdz krustojumam ar Madona – Varakļāni (P84) ceļu. Viens posms ar pagaidu luksoforiem, 50 un 70 km/h ātruma ierobežojums un aptuveni pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Jelgava–Staļģene–Code (P94) posmā no Emburgas līdz Ceļmalniekiem ir trīs luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Ceļā paies pusstunda.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.