Autobraucēju ievērībai: Kalnciema ceļa remontdarbiem tehnoloģiskais pārtraukums; no Ventspils līdz Zirām septiņi pagaidu luksofori

Vairākos valsts autoceļu posmos turpinās remontdarbi un autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Visplašākie remontdarbi notiek uz reģionālā autoceļa Ventspils – Kuldīga (P108), posmā no Ventspils līdz Zīrām, kur ir septiņi pagaidu luksofori un ceļā jāpavada gandrīz pusotra stunda.

Sakarā ar rudens un ziemas sezonas iestāšanos, vairākos būvdarbu objektos, kur darbi turpināsies arī nākamgad, tiek ieviests tehnoloģiskais pārtraukums. Tā tas ir uz autoceļa Kalnciems – Kūdra (P101), šonedēļ tehnoloģiskais pārtraukums iestāsies arī būvdarbiem reģionālā autoceļa posmā no Gulbenes Litenes virzienā (P35).

Turpinās būvdarbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei, pīķa stundās satiksme var būt palēnināta. Darbi turpinās arī uz Jūrmalas šosejas, kur aicinām autovadītājus ievērot satiksmes ātruma ierobežojumus un sekot līdzi ceļa zīmēm.

Citi lielākie satiksmes ierobežojumi būvdarbu laikā patlaban ir šādi:

 Vidzemē

  • Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) pirms Ērgļiem divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 50 km/h, posmu var šķērsot 20 minūtēs;
  • Autoceļa Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10) posmā no Ikšķiles līdz Tīnūžiem divi luksoforu posmi ātruma ierobežojumi, ceļā jāpavada 20 minūtes;
  • Uz Rīgas apvedceļa (A4) posmā no Baltezera līdz Saulkalnei turpinās Lielās Juglas tilta deformācijas šuvju remontdarbi garantijas termiņa ietvaros. Satiksme notiek pa vienu joslu un tā tiek kontrolēta ar luksoforiem.
  • Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei trīs pagaidu luksofori, ātruma un platuma gabarītu ierobežojumi, ceļā jāpavada 19 minūtes.

Latgalē 

  • Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei ātruma ierobežojumi un viens luksoforu posms un ceļā paies pusstunda, satiksmi organizē regulētāji;
  • Uz autoceļa Gulbene-Balvi-Viļaka-Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes Litenes virzienā viens luksofora posms. Ātruma ierobežojums 50 km/h un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 15 minūtes.

Zemgalē   

  • No Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95) satiksme divos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, ir ātruma un platuma gabarītu ierobežojumi, remontposma izbraukšanai nepieciešama vairāk nekā pusstunda.

Kurzemē 

  • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām septiņi luksoforu posmi, ātruma un platuma gabarītu ierobežojumi, nepieciešama aptuveni pusotra stunda būvdarbu posma izbraukšanai;
  • Uz autoceļa Talsi–Upesgrīva (P127) posmā no Zvirgzdiem līdz Laidzei viens luksofora posms un ātruma ierobežojumi, posmu var izbraukt aptuveni 25 minūtēs.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz VAS Latvijas Valsts ceļi diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī mājaslapā www.lvceli.lv.

Informāciju sagatavoja
VAS Latvijas Valsts ceļi
Komunikācijas daļa un
Satiksmes informācijas centrs