Autobraucēju ievērībai: Jārēķinās ar palēninātu satiksmi Jūrmalas šosejas un Rīgas apvedceļa krustojumā

Remontdarbi uz valsts ceļiem joprojām turpinās, tāpēc atsevišķos posmos autovadītājiem vēl ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Uz Jūrmalas šosejas (A10) kopš šīs nedēļas (A10) ir izmaiņas satiksmes organizācijā krustojumā ar Rīgas apvedceļu (A5) un satiksme tur var būt palēnināta.

Ir atvērta uzbrauktuve virzienā no Rīgas uz Liepāju, uzbraucot no Jūrmalas šosejas (A10) uz Rīgas apvedceļu (A5) Liepājas virzienā. Kā arī nobrauktuve virzienā no Babītes uz Rīgu, nobraucot no Rīgas apvedceļa (A5) uz Jūrmalas šoseju (A10).

Savukārt satiksmei slēgta nobrauktuve virzienā no Liepājas uz Rīgu. Lai nokļūtu uz Rīgu autovadītājiem jābrauc taisni Babītes virzienā un jāveic apgriešanās manevrs un tad jānobrauc no Rīgas apvedceļa (A10) uz Jūrmalas šoseju (A10). Nepieciešamības gadījumā būvnieki tur piesaista satiksmes regulētājus.

Arī uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei turpinās būvdarbi. Ātruma ierobežojumi dažādos ceļa posmos ir 30, 50 un 70 km/h. Rīta un vakara stundās, kā arī brīvdienās satiksme tur var būt palēnināta, aicinām ieplānot papildu laiku ceļam.

Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem ievērot noteiktos ātruma ierobežojumus un sekot līdzi ceļa zīmēm.

Turpinās arī Nacionālo bruņoto spēku mācības Sudraba bulta 2019, tāpēc uz vairākiem valsts ceļiem būs intensīva militārā transporta kustība un iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.

Lielākie satiksmes ierobežojumi būvdarbu laikā ārpus Pierīgas patlaban ir šādi:

Vidzemē

  • Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) pirms Ērgļiem divi luksoforu posmi pusotrā kilometrā prasa 20 minūtes ceļā.
  • Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Gulbēra ezeram arī trīs luksoforu posmi un pusstunda ceļā.
  • Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme trīs līdz piecos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, un lai tos izbrauktu, nepieciešams vairāk par pusstundu. Ātruma ierobežojums šajā posmā ir 50 km/h.

Latgalē 

  • Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei viens luksoforu posms un ceļā paies nepilna pusstunda, satiksmi organizēs regulētāji.

Zemgalē   

  • No Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95) satiksme sešos posmos tiek regulēta ar luksoforiem un ātruma ierobežojumi ir attiecīgi 50 un 70 km/h. Remontposma izbraukšanai nepieciešama nepilna stunda.
  • Uz autoceļa Bauska-Aizkraukle pie Jaunjelgavas (P87) ir divi luksoforu posmi, kā arī ir uzstādīts ātruma ierobežojums 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 15 minūtes.

Kurzemē 

  • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām deviņi luksoforu posmi un vairāk nekā stunda būvdarbu posma izbraukšanai.
  • Uz autoceļa Talsi–Upesgrīva (P127) posmā no Zvirgzdiem līdz Laidzei četri luksoforu posmi, kas prasa pusstundu ceļā.
  •  

VAS ”Latvijas Valsts ceļi”

Satiksmes informācijas centrs

Tālrunis: +371 80005555

Fakss: +371 65071242

E-pasts: sic@lvceli.lv